Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Pažintinė ekskursija „Pėsčiomis po kalėdinį Kauną“

Kalėdoms besiruošiantis Kaunas šiemet nusiteikęs itin šventiškai. Originalumu pasižymintys kauniečiai iš peties padirbėjo ir šį kartą. Tuo įsitikino gimnazijos jaunieji  turistai pažintinėje ekskursijoje „Pėsčiomis po kalėdinį Kauną“. Kauno Rotušės aikštėje įžiebta 12 metrų Kalėdų eglė tapo pirmąja šalyje, apšviesta aplinkai draugiška elektros energija. Jai pagaminti  naudojami kavos tirščiai, kuriuos rinko visos Kaune veikiančios įmonės, organizacijos, neabejingos aplinkosaugos problemoms ir puoselėjančios atsakingą požiūrį į verslą.

Kalėdiniu rūbu pasipuošė ir KTU cheminės technologijos fakulteto laboratorijos. Specializuotą ekskursiją po fakultetą vedė deleguoti studentų atstovai. Jos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su unikalia bandomąja įranga maisto pramonei, naujausiomis maisto gamybos technologijomis, maisto pramonės svarba ir naujovėmis, studijų galimybėmis ir netgi paragauti studentų pagamintą sūrį.

Technologijų mokytoja A. Vitkauskienė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis