Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Pažintinė ekskursija „Pėsčiomis po kalėdinį Kauną“

Kalėdoms besiruošiantis Kaunas šiemet nusiteikęs itin šventiškai. Originalumu pasižymintys kauniečiai iš peties padirbėjo ir šį kartą. Tuo įsitikino gimnazijos jaunieji  turistai pažintinėje ekskursijoje „Pėsčiomis po kalėdinį Kauną“. Kauno Rotušės aikštėje įžiebta 12 metrų Kalėdų eglė tapo pirmąja šalyje, apšviesta aplinkai draugiška elektros energija. Jai pagaminti  naudojami kavos tirščiai, kuriuos rinko visos Kaune veikiančios įmonės, organizacijos, neabejingos aplinkosaugos problemoms ir puoselėjančios atsakingą požiūrį į verslą.

Kalėdiniu rūbu pasipuošė ir KTU cheminės technologijos fakulteto laboratorijos. Specializuotą ekskursiją po fakultetą vedė deleguoti studentų atstovai. Jos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su unikalia bandomąja įranga maisto pramonei, naujausiomis maisto gamybos technologijomis, maisto pramonės svarba ir naujovėmis, studijų galimybėmis ir netgi paragauti studentų pagamintą sūrį.

Technologijų mokytoja A. Vitkauskienė