Savaitgalis Amsterdame

      Kelionės ar ekskursijos lyg gaivaus vėjo gūsis padeda numalšinti žinių, įspūdžių troškulį, išsivaduoti iš kasdienybės rutinos. Todėl IIIA klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Birutės Danaitienės, ir  išsiruošė  savaitgalio kelionėn į Amsterdamą. Apie šią kelionę svajojome jau metus laiko.  Mūsų tikslas buvo susipažinti su Nyderlandų sostine, kuri garsėja meno ir istorijos muziejais.

      Pirmiausia aplankėme Anos Frank namą-muziejų. Čia daug sužinojome apie Antrąjį pasaulinį karą, žydų genocidą.  Visi lankytojai aprūpinami audio gidais ir vaikščiodami iš kambario į kambarį išgirsta pasakojimą  apie laikmetį bei Anos Frank šeimos gyvenimą ir tolimesnį likimą. Nors muziejuje nėra labai daug eksponatų, jis palieka gilų įspūdį dėl  informatyvumo ir jaudinančios jaunos žydaitės tragiško likimo istorijos.

      Genialiojo dailininko Van Gogo muziejus, kuriame eksponuojama didžiausia genijaus darbų kolekcija,  irgi nepaliko abejingų. Kiekvienas keturaukščio pastato aukštas yra skirtas konkrečiam dailininko gyvenimo periodui, todėl labai lengva susiorientuoti ir suvokti, kaip kito dailininko kūryba ir pasaulio matymas.

      Valstybiniame muziejuje (Rijksmuseum) pamatėme daugybę  istorinių ir dailės eksponatų, Rembranto, Vermejerio  drobių. Deja, neturėjome tiek daug laiko, kad viską apžiūrėtume ir įsigilintume.

      Kelionė buvo tikrai nuostabi. Pamatėme gražiai apšviestą prieškalėdinį Amsterdamą, tik dar be kalėdinės eglutės. Tai miestas, į kurį norėtųsi grįžti dar kartą.

IIIA klasės mokinė Kamilė Ambrozevičiūtė

 

 

 

 

 

 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien224
Šią savaitę1831
Viso421671

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos