Respublikinis tautosakos ekranizacijos konkursas „Animuoju lietuvišką pasaką“

Kauno tautinės kultūros centre gruodžio 8 dieną rinkosi moksleiviai iš įvairių respublikos vietovių, nes vyko Respublikinio tautosakos ekranizacijos konkurso „Animuoju lietuvišką pasaką“ baigiamasis renginys. Jame dalyvavo ir Justina Lengvelytė ( IIIC klasė), animavusi advento lietuvių liaudies dainą „Bėginėjo povelė“.

Daugiau kaip mėnesį vyko viešasis vertinimas, bet nugalėtojus išrinkoautoritetinga penkių narių vertinimo komisija. Maksimalią komisijos taškų sumą (15) surinko ir 9-12 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos moksleivė Justina Lengvelytė. Ji buvo apdovanota ir žinomiausios lietuviškos animacijos kūrėjų „Animotukas“ specialiu prizu.  Nuoširdžiausiai sveikiname respublikinio konkurso nugalėtoją.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Petrikaitė