Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Respublikinis projektas „Giminės medis -2017“

Jau dvidešimtą kartą Kauno tautinės kultūros centras kvietė mokinius ir jų šeimos narius tyrinėti savo giminės istoriją ir genealogiją, tapti šeimos metraštininkais, regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo  saugotojais. Šių metų projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.  Projekto „Giminės medis – 2017“ tikslas - skatinti jaunimą domėtis savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, saugoti tautos tapatumą, didžiuotis savo šeima, gimtąja šalimi, lavinti meninius, kūrybinius gebėjimus.

Kūrybinius darbus pristatė daugiau nei 80 mokinių. Šiame projekte padėkos raštais apdovanotos ir mūsų gimnazistės  Tolkevičiūtė Ugnė (IIIA) ir Čibirkaitė Vestina (IIIC). Džiaugiamės ir sveikiname.

Technologijų mokytoja A. Vitkauskienė