Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Respublikinis projektas „Giminės medis -2017“

Jau dvidešimtą kartą Kauno tautinės kultūros centras kvietė mokinius ir jų šeimos narius tyrinėti savo giminės istoriją ir genealogiją, tapti šeimos metraštininkais, regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo  saugotojais. Šių metų projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.  Projekto „Giminės medis – 2017“ tikslas - skatinti jaunimą domėtis savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, saugoti tautos tapatumą, didžiuotis savo šeima, gimtąja šalimi, lavinti meninius, kūrybinius gebėjimus.

Kūrybinius darbus pristatė daugiau nei 80 mokinių. Šiame projekte padėkos raštais apdovanotos ir mūsų gimnazistės  Tolkevičiūtė Ugnė (IIIA) ir Čibirkaitė Vestina (IIIC). Džiaugiamės ir sveikiname.

Technologijų mokytoja A. Vitkauskienė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis