2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

Matematikos mokytojų patirties sklaida parodoje „Mokykla 2017“

Į Ugdymo plėtotės centro kvietimą dalyvauti LITEXPO rūmuose vyksiančioje parodoje „Mokykla 2017“ ir pasidalinti patirtimi kasmet atsiliepia vis daugiau Lietuvos mokyklų. Džiugu, kad Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos matematikos mokytojos buvo pastebėtos tarp 60-ies Lietuvos savivaldybių  mokyklų pedagogų, pateikusių savo gerąją patirtį. Respublikinės parodos „Mokykla 2017“ stende „Ugdymo strategijų ir metodų įvairovė“ pristatėme  šiuos pranešimus: „Savo gebėjimų pažinimas matematikos pamokose“ (Dalia Grigienė), „Pamokos temos įtvirtinimas pasitelkiant kūrybą“ (Daiva Bukauskienė), „Mokyti kuriant, praktiškai, individualiai“ (Laima Stančiauskienė).

Sulaukėme organizatorių pagyrimo ir didelio parodos lankytojų susidomėjimo, nes mūsų stendinis pranešimas išsiskyrė konkretumu, tikslingumu, aiškiais pavyzdžiais, pateiktos temos papildė viena kitą. Buvo daug norinčių parsivežti gimnazijos matematikų  parengtą  padalomąją medžiagą, nufotografuoti stendą, sužinoti taikomų metodų principus ir naudą. Įvairių dalykų mokytojai ypač domėjosi dalykų integracija, mokinių kūrybiškumo skatinimu. Parodoje ne tik pasidalinome savo patirtimi, bet ir sutikome  mūsų gimnazijoje dirbusių Kauno rajono švietimo įstaigų darbuotojų,  pabendravome su dalyviais, žinančiais apie Juozo Lukšos  gimnaziją iš kitų veiklų.

Matematikos mokytoja Daiva Bukauskienė