Karjeros diena 2017

      2017 m. lapkričio 24 d. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos karjeros ugdymo grupė tradiciškai organizavo Karjeros dieną. Tą dieną klasių vadovai ir kiti mokytojai kartu su mokiniais vyko į įvairias mokymo institucijas, įstaigas, rengė paskaitas gimnazijoje, kad mokiniai išgirstų ir savo akimis pamatytų, ką dirba įvairių profesijų atstovai, galėtų susipažinti su juos dominančiomis profesijomis ir geriau pažintų save.

      IA, IC, ID, IE, IF klasių mokiniai lankėsi Kauno jaunimo darbo centre ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro paslaugų sektorinio praktinio mokymo centre „Modus“ bei pėdos priežiūros studijoje.Kauno jaunimo darbo centre mokiniams buvopristatyta situacija darbo rinkoje, paklausiausios specialybės. Gimnazistai buvo supažindinami su karjeros planavimo žingsniais bei mokymosi galimybėmis. Labiausiai mokinius sudomino profesinio orientavimo testas, kuris padėjo išsiaiškinti, kuriai profesijų grupei pagal asmenines savybes jie priklauso. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovai supažindino su specialybėmis bei pristatė du praktinius mokymo centrus. Pėdos priežiūros studijoje mokiniai ne tik domėjosi ortopedijos specialistų veikla, bet ir praktiškai pabandė gaminti įtvarus.

      IB, IG klasių mokiniai dalyvavo Kauno maisto ir prekybos mokymo centro organizuotoje Karjeros dienoje ir susipažino su galimybėmis mokytis profesijos šiame mokymo centre. Degalinių tinklo „Circle K“ atstovė mokiniams papasakojo apie įmonę ir įsidarbinimo  joje galimybes, Aleksandro Stulginskio universiteto darbuotoja mokiniams pristatė studijų programas, įdarbinimo tarpininkavimo centro „CV Kaunas“ vadovas Ž.Padegimas vedė seminarą „Darbo rinka: mitai ir tikrovė“.  Ž.Padegimas kalbėjo apie svarbiausius dalykus, kurie lemia jaunų žmonių įsidarbinimo ir karjeros perspektyvas.

      IIA, IIB, IID klasių mokiniai išklausė lektoriaus V.Malinausko paskaitą apie lyderystę, o „AMES“ direktorė pristatė tarptautinius anglų kalbos egzaminus. Mokiniai galėjo parašyti anglų kalbos diktantą ir įsivertinti savo anglų kalbos žinias. IIA klasės vadovė drauge su VDU docente V.Bijeikiene ir karjeros planavimo specialybės studentėmis padėjo mokiniams atlikti savo gebėjimų vertinimo testus ir aptarė karjeros planavimo žingsnius.

      IIC, IVC klasės lankėsi Kauno technikos kolegijos „Bosch“ automobilių diagnostikos centre ir susipažino su inžinerinės krypties specialybėmis.

      IIIA, IIIB, IIIC, IIID klasės susipažino su Kauno technikos profesinio mokymo centro ir Kauno kolegijos organizuojamomis studijomis.

      Ekonomikos ir verslumo grupės III kl. mokiniai ryte susirinko į SEB banko konferencijų salę. Čia juos pasitiko klientų konsultantai. Vytautas, verslo klientų konsultantas, pristatė SEB grupės banko plėtrą, istoriją, supažindino su socialiai atsakinga banko veikla, taip pat dalinosi savo karjeros banke istorija. Anastasija, privačių verslo klientų konsultantė, dalinosi savo sėkmės istorija, linkėjo turėti tikslų ir nebijoti jų siekti. Banko darbuotoja Vida tapo mūsų eskursijos gide po SEB banką. Mokiniai turėjo unikalią galimybę pamatyti seifus, banko muziejų ir susipažinti su įdomiais eksponatais.

      IV kl. mokiniai rinkosi išvykas į LSMU, KTU ir VU Kauno fakultetą. Lietuvos sveikatos mokslų universitete mokiniai susipažino su universiteto laboratorijomis, auditorijomis, seminarų erdvėmis, muziejais, plačiau sužinojo apie šiame universitete rengiamas studijų programas ir galėjo betarpiškai pabendrauti su universiteto dėstytojais ir studentais. VU Kauno fakultete mokiniams taip pat buvo pristatytos čia rengiamos studijų programos, parodytos mokymosi auditorijos, pademonstruota gyvai vykstanti audiovizualinio vertimo paskaita. Mokiniai, apsilankę KTU, turėjo galimybę susipažinti su statybos ir architektūros, robotikos laboratorijomis.

      Tokia įvairi Karjeros dienos veikla mokiniams – tik viena iš galimybių sėkmingos asmeninės karjeros link. Klasių vadovai ir dalykų mokytojai, integruodami karjeros ugdymo programą, savo mokiniams gali sudaryti dar įvairesnių galimybių susipažinti su profesijomis, studijų programomis ir lyderystės principais.

Gintarė Orintienė, socialinė pedagogė

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien105
Šią savaitę2342
Viso422182

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos