Pamoka apie Juozą Lukšą-Daumantą

Lapkričio 22 d. IV lieA4grupės mokiniams, šiuo metu besimokantiems XX a. vidurio literatūros ir jos istorinio bei kultūrinio konteksto, pamoka apie pasipriešinimo kovų didvyrį Juozą Lukšą-Daumantą vyko mūsų gimnazijoje įkurtame Juozo Lukšos muziejuje. Prie autentiškų ir unikalių eksponatų – laiškų mylimajai, nuotraukų, asmens dokumentų, partizanų ginklų – mokiniai ne tik išgirdo išsamų gimnazijos direktoriaus Vidmanto Vitkausko pasakojimą apie šią herojišką asmenybę, jo artimuosius, bet ir    argumentuotus atsakymus į dominančius klausimus apie partizaninį judėjimą Lietuvoje, jo vertinimą visuomenėje.

GJLG informacija