Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Edukacinė programa prieš žalingus įpročius

2017 m. lapkričio 13 dieną Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje lankėsi judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus pirmininkas Darius Joneikis kartu su Kauno rajono bendruomenės pareigūnais — Živile Liutkeviče ir Linu Rudžiu. I klasių mokiniams buvo pristatytas vykdomas projektas „Žalingiems įpročiams mokyklose — NE“ ir edukacinės priemonės: specialūs akiniai, CO2 matuoklis, sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis testai ir kt.

Edukacinė programa buvo įtraukianti ir įdomi, nes mokiniai turėjo galimybę dalyvauti keliuose eksperimentuose: galėjo išbandyti akinius, kurie imituoja apsvaigimo nuo alkoholio ir nuo narkotinių medžiagų poveikį, taip pat policijos pareigūnas pakvietė kelis savanorius, kurie prisipažino rūkantys arba kartais būnantys greta rūkančių asmenų — jiems buvo duotas specialus įrenginys, matuojantis CO2kiekį iškvepiamame ore. Pagal įrenginio rodmenis buvo nustatytas cigarečių poveikis plaučiams. Visus ypač suintrigavo klausytojų auditorijai pasiūlytas išbandyti sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis testas. Galime pasidžiaugti, kad mūsų gimnazijoje jis buvo neigiamas.

Darius Joneikis taip pat  supažindino mokinius su nepilnamečių teisine atsakomybe už psichoaktyvių medžiagų turėjimą, vartojimą bei platinimą.

Socialinė pedagogė Gintarė Orintienė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis