IA mokiniai dalyvavo Diplomato dienos minėjimo renginyje

Lapkričio 7-oji  - Lietuvos diplomato diena. Ta proga Lietuvos mokiniams buvo organizuojama diskusija „Ateities Europos Sąjunga - kas svarbiausia?“ Šią diskusiją moderavo KTU Europos instituto vadovas, diplomatas Vygaudas Ušackas. Diskusijose dalyvavo SHMMF dekanas, politologas Ainius Lašas, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Lietuvos nuolatinės atstovybės ES patarėjas Arūnas Trakimavičius ir kiti ES diplomatai.

Šiame renginyje lankėsi  ir IA klasės mokiniai su klasės vadove Zita Talutiene. Mokiniai turėjo galimybę diskutuoti su žymiais Lietuvos diplomatais. Diskusijos pabaigoje tiek dalyvaujantys renginyje, tiek žiūrintys tiesioginę transliaciją mokiniai galėjo balsuoti už aktualiausias jaunimui temas. Balsavimo rezultatai iš karto buvo matomi ir viešai skelbiami ekrane. Gimnazistams tai tikra pilietiškumo pamoka, kuri suteikė papildomų žinių apie ES. Renginys, kuriame dalyvavo aukšto rango diplomatai ir kiti žinomi žmonės, buvo įdomus ir naudingas.

Geografijos mokytoja Zita Talutienė

Viso319871