SEB programa  „Pirmieji žingsniai“

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje ekonomikos ir verslumo pamokose apsilankė SEB banko klientų aptarnavimo konsultantės Rūta ir Vida, kurios gimnazistams pristatė SEB banko programą „Pirmieji žingsniai“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pirmaisiais sprendimais tvarkant savo biudžetą, gauti laiko patikrintų patarimų, sužinoti, kas yra pagrindiniai veiksniai investicijų pasaulyje, ko reikia norint pradėti kurti nuosavą verslą, kaip planuotis savo išlaidas, nuo ko pradėti taupyti .

Eglė Vasiliauskaitė,
ekonomikos mokytoja