Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus.

Pagarbiai
Administracija

Atostogos Europos pramogų parkuose

Kol  dauguma gimnazistų atostogavo, mes, gimnazijos pirmokai, išvykome į ilgą ir ištvermės reikalaujančią kelionę Vokietijon. Žinodami, jog  teks įveikti  3500 kilometrų, vis tiek ryžomės išbandyti savo jėgas tiek dienos, tiek nakties metu.

Pirmą   18-os valandų  važiavimo dieną  įveikėme be didelių pastangų: kas miegojo, kas žaidė žaidimus ar užkandžiavo. Antroji dieną prabėgo  Serengečio parke. Lietus, vėjas ir miego trūkumas netrukdė grožėtis laisvai vaikštinėjančiais liūtais, tigrais, leopardais, zebrais, antilopėmis... Susipažinę su visais gyvūnais popietę leidome  nuotykių safaryje, kur įrengta daugiau kaip 40 įvairių atrakcionų.

Trečioji diena -  Danijoje, Legolende.  Čia tarsi vėl sugrįžome į vaikystę. Stebuklingame Legolendo pasaulyje klajojome po sumažintus miestus, apžiūrėjome pilis, oro uostus, sukonstruotus  iš mini kaladėlių.

O ilgai lauktoji ketvirtoji diena Heide parke  pateisino visus  lūkesčius - atrakcionai, kalneliai, laisvas kritimas, Helovino personažai... Jautėmės lyg  patekę į pasaką. Heide  parke išbuvome  iki paskutiniųjų minučių. Susėdę į autobusą, buvome ramūs ir tylūs, tikriausiai todėl, kad po tokio adrenalino ir tokių riksmų nebeliko žodžių.

Paskutinę  kelionės dieną dalinomės  kelionės įspūdžiais ir potyriais. Paklausus, kas labiausiai patiko, mokinių atsakymas buvo labai paprastas - įspūdžiai, bendravimas su draugais, nuotykiai. Mes džiaugiamės mokytojomis Zita Talutiene ir Aušra Masiuliene, jų supratingumu, rūpesčiu ir entuziazmu. Manome, kad  ir joms kelionė paliko gražių prisiminimų bei neišdildomų įspūdžių.

IE klasės mokinė
Ugnė Šimonėlytė

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.