Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Atostogos Europos pramogų parkuose

Kol  dauguma gimnazistų atostogavo, mes, gimnazijos pirmokai, išvykome į ilgą ir ištvermės reikalaujančią kelionę Vokietijon. Žinodami, jog  teks įveikti  3500 kilometrų, vis tiek ryžomės išbandyti savo jėgas tiek dienos, tiek nakties metu.

Pirmą   18-os valandų  važiavimo dieną  įveikėme be didelių pastangų: kas miegojo, kas žaidė žaidimus ar užkandžiavo. Antroji dieną prabėgo  Serengečio parke. Lietus, vėjas ir miego trūkumas netrukdė grožėtis laisvai vaikštinėjančiais liūtais, tigrais, leopardais, zebrais, antilopėmis... Susipažinę su visais gyvūnais popietę leidome  nuotykių safaryje, kur įrengta daugiau kaip 40 įvairių atrakcionų.

Trečioji diena -  Danijoje, Legolende.  Čia tarsi vėl sugrįžome į vaikystę. Stebuklingame Legolendo pasaulyje klajojome po sumažintus miestus, apžiūrėjome pilis, oro uostus, sukonstruotus  iš mini kaladėlių.

O ilgai lauktoji ketvirtoji diena Heide parke  pateisino visus  lūkesčius - atrakcionai, kalneliai, laisvas kritimas, Helovino personažai... Jautėmės lyg  patekę į pasaką. Heide  parke išbuvome  iki paskutiniųjų minučių. Susėdę į autobusą, buvome ramūs ir tylūs, tikriausiai todėl, kad po tokio adrenalino ir tokių riksmų nebeliko žodžių.

Paskutinę  kelionės dieną dalinomės  kelionės įspūdžiais ir potyriais. Paklausus, kas labiausiai patiko, mokinių atsakymas buvo labai paprastas - įspūdžiai, bendravimas su draugais, nuotykiai. Mes džiaugiamės mokytojomis Zita Talutiene ir Aušra Masiuliene, jų supratingumu, rūpesčiu ir entuziazmu. Manome, kad  ir joms kelionė paliko gražių prisiminimų bei neišdildomų įspūdžių.

IE klasės mokinė
Ugnė Šimonėlytė