Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus. 

Pagarbiai
Administracija

 

 

Gimnazistai rudens atostogas pradėjo keliaudami Baltijos jūra

      Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos II klasių mokiniai, lydimi savo klasės vadovų: I. Grinienės, E. Vasiliauskaitės, V. Levanauskaitės ir L. Zizo,  rudens atostogas pradėjo turininga trijų dienų UAB „Eura Travel“ organizuota kelione į Estiją ir Švediją.

       Lietuvą palikom lietuje, o Talinas mus pasitiko žiemiškai baltas. Pirmiausiai  aplankėme įspūdingą ir jaukų Talino senamiestį, apžiūrėjome Estijos parlamentą, Šv. Mikalojaus katedrą, Rotušės aikštę, Ilgosios ir Trumposios kojos gatveles, žengėme pro miesto vartus, kurie kažkada skyrė aukštutinį ir žemutinį Taliną ir būdavo užrakinami, kai miestiečiai susipykdavo, grožėjomės miesto panorama nuo viršutinės apžvalgos aikštelės.

      Keltas „Baltic Queen“, kuriuo išplaukėme į Švedijos sostinę Stokholmą, pilnas pramogų, parduotuvių ir restoranų, todėl nuobodžiauti neteko. Labai patiko šokėjų, muzikantų meninė programa „Starlight Palace“ klube, puiki vakarinė diskoteka, romantiška gitaros muzika, nuostabios ir svajingos dainos „Manhattan Piano“ bare, skanus maistas.  

      Kitos dienos rytą, išėję į aukštutinį denį, galėjome žavėtis gražiomis Švedijos pakrantėmis, gausybe salų ir salelių, kurių priskaičiuojama virš 27 tūkstančių, spalvingu rudeniu ir tvarkingais, jaukiais švedų namais, išsibarsčiusiais pakrantėse.

      Stokholme prie karališkųjų rūmų stebėjome iškilmingą garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją, pabuvojome prie miesto rotušės, kur vyksta iškilmingos vakarienės po Nobelio premijų įteikimo. Didžiausią įspūdį paliko „Vasa“ muziejus, kuriame eksponuojamas iškeltas didingiausias Švedijos karo laivas, pastatytas prieš 350 metų ir nuskendęs nuplaukęs vos pusantro kilometro nuo kranto po dviejų iškilmingų pabūklų salvių savo išplaukimo garbei. Žuvo beveik visa įgula, kurią sudarė 452 jūreiviai, laivo karininkai ir įgulos narių artimieji.

      Trečią dieną lankėmės Tartu mieste bei „Ahhaa“ mokslo muziejuje. Čia gausybė įdomių eksponatų, kuriuos turi išbandyti, paliesti...Galima pajusti, koks slėgis bus panirus giliai po vandeniu, išbandyti savo drąsą važiuojant dviračiu per lyną, kuris kabo septynių metrų aukštyje, sužinoti kompiuterinės grafikos naudojimo subtilybes kine, daugybę matematikos, anatomijos, fizikos paslapčių...

Linas Zizas, IIC klasės vadovas 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien194
Šią savaitę623
Viso441544

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos