Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

 

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Baltijos forumas

Spalio 17 dieną mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Edita Liutkevičienė dalyvavo EK ir ES institucijų, atstovaujamų organizacijos „In Actio“ organizuotame projekto sklaidos renginyje - forume „Baltic forum on education for democratic citizenship and human rights“, kuris vyko Estijos sostinėje Taline.

LGBTQ teisės, terorizmas, telefonų draudimas mokyklose, kanapių legalizavimas, pabėgėliai, informacinis karas, islamizacija ir kiti kontraversiški klausimai turėtų būti nuolat diskutuojami mokyklose įvairių dalykų pamokose - tokia mintis skambėjo visų užsiėmimų metu. Kodėl? Mat šie ir panašūs klausimai mokiniams rūpi, jie turi milžiniškos reikšmės visuomenės raidai, demokratijai ir žmonių teisėms. Kalbėdami apie kontraversiškus, t. y. jautrius klausimus, dėl  kuriųvisuomenėje vyksta didžiulės diskusijos, mokomės empatijos, įsiklausymo, supratimo, demokratijos.

Taline su daugiau kaip 80 švietimo darbuotojų iš Baltijos šalių - mokytojais, mokslininkais, nevyriausybininkais, švietimo politikos formuotojais, švietimo ekspertais iš Europos Tarybos - ieškojome atsakymų į klausimą, kodėl šių temų mokykloje vengiama, kokios yra priežastys, ir būdų, kaip kalbėti kontraversiškais klausimais, kur ieškoti informacijos, kaip pasirengti pokalbiui.Kita skambėjusi mintis - būtinybė stiprinti mokinių gebėjimą kritiškai vertinti informaciją socialinėse medijose. Netikra informacija, informacinis karas - visa tai girdime kasdien, bet ką su tuo daryti, nelabai aišku.
                      Projekto metu buvo parengtos ir pristatytos rekomendacijos mokytojams, ieškantiems, kaip stiprinti savo kompetencijas šiais klausimais. Rekomendacijas bus galima rasti gimnazijos bibliotekoje, tad bet kurio dalyko mokytojas ar klasės auklėtojas galės pasinaudoti.

Edita Liutkevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien72
Šią savaitę1786
Viso343058

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos