Netradicinė pamoka

       Rugsėjo 28 d. rytą IA ir IE klasių mokiniai išsiruošė į mokamąją ekskursiją, skirtą Lietuvos ūkio šakų pažinimui. Mokytoja A. Vitkauskienė autobuse išdalino užduočių lapus. Į juos rašėme informaciją apie kiekvieną aplankytą įmonę, atstovaujančią tam tikrą ūkio šaką. Pirmiausia aplankėme „Garlitą“. Užėjusius į modernų pastatą mus pasitiko paslaugūs darbuotojai ir papasakojo apie įmonės veiklą, gaminamą produkciją, pagrindines specializacijas. Pasirodo, kad UAB „Garlita" siuva uniformas net NATO kariuomenei.

 

    Toliau judėjome Druskininkų link. Pakeliui stabtelėjome Juozo Lukšos žūties vietoje, uždegėme žvakutes, pagarbiai patylėjome... O vėl atsidūrę autobuse IE klasės gidų Pauliaus Šerno ir Martyno Masalevičiaus dėka sužinojome daug įdomių dalykų. Pasirodo, ir mokiniams norisi „pasimatuoti“ gido profesiją.

      Skulptoriaus S. Česnulio  parke mus pasitiko nepakartojamai gražūs medžio dirbiniai. Begalė grojančių, šokančių ir dainuojančių skulptūrų tykojo už kiekvieno kampo. Drožėjas  apipynė istorijomis kiekvieną savo dirbinį. Vaizdai buvo išties įspūdingi. Sužinojome, kad kryptingai dirbant  galima ne tik meniškus darbus padaryti, bet ir įkurti savo verslą.  

      Išriedėję iš miško keliuko, vedančio į sodybą, pasukome Druskininkų turizmo informacinio centro link. Išsami informacija apie turizmo, viešbučių, viešojo maitinimo ūkio šakas padėjo greitai užpildyti užduočių lapus.  Ekskursiją vainikavo vieno iš mokinių močiutės kvietimas aplankyti jos prie Druskininkų įkurtą kaimo turizmo sodybą. Tik trumpam užsukę nebenorėjome išvažiuoti. Vaizdingoje Dzūkijos vietoje įrengta sodyba ir ant stalų patiekti ką tik iškepti pyragai ilgokai mūsų neišleido.

      Spalio 2 d. panašioje kelionėje dalyvavo IC, IG, IF klasių mokiniai. Jų kelionė buvo išskirtinė tuo, kad netilo lietuviškos dainos.

Karina Revuckaitė ir Aida Simonavičiūtė, IA klasės mokinės 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien169
Šią savaitę169
Viso430096

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos