„Tyrėjų naktis 2017"

      2017 m. rugsėjo 29-ąją dieną vyko renginys „Tyrėjų naktis 2017". IIA klasės mokinės kartu su chemijos mokytoja Asta Račkauskiene apsilankė Kaune, LSMU K. Janušausko genetikos laboratorijoje, kur klausėsi paskaitos „Žmogaus regos suvokimo klaidos". Lektorė Liveta Loginovič plačiai papasakojo apie sudėtingą akies sandarą, akių lazdelių reakcijas į tris spalvas: raudoną, žalią ir mėlyną. Sužinojome įdomių faktų, pavyzdžiui, kad akis neauga, jos dydis išlieka toks pat nuo gimimo. 

Docentė Lina Mickienė pristatė stereogramas, geometrines iliuzijas: 1. Müller - Lyer. 2. Delboeuf. 3. Jastrow. 4. Zollner. 5. Orlison. 6. Hering. 7. Poggendorff. 8. Fraser., kurios šiek tiek apgavo mūsų akis.

      Taip pat lektorė išsamiai paaiškino, kodėl naktį visos katės pilkos, kad naktį šviesos būgneliai neaktyvūs, nes jiems sužadinti reikia daug šviesos. Renginio pabaigoje kompiuteriu atlikome eksperimentą akių apgaulei nustatyti. Džiaugėmės galimybe paklausyti įdomių paskaitų, išgirsti intriguojančių faktų, naujų žinių. „Tyrėjų naktyje“ verta buvo apsilankyti.

Klaudija Miškūnaitė, IIA klasės mokinė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien172
Šią savaitę172
Viso430099

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos