Europos kalbų labirintai 2017

      Šių metų  rugsėjo 26-ąją, minint tarptautinę Europos kalbų dieną, Juozo Lukšos gimnazijos    mokinių komanda dalyvavo VKIC organizuotame protų mūšyje „Europos kalbų labirintai 2017“ Vilniaus rotušėje.

      Finale rungėsi 11 komandų iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kelmės, Šiaulių, Anykščių, Jonavos ir kitur. Dalyviai, gimę ne anksčiau kaip  2001 metais, varžėsi  dėl  ES parlamentaro Petro Auštrevičiaus įsteigto prizo – kelionės į Strasbūrą. 

Protų mūšį organizavo ir vedė Robertas Petrauskas, tad klausimai buvo labai įdomūs, ne visada tik logika paremtais atsakymais. Mūsų komanda turėjo galimybę pasitikrinti  savo žinias bei patirti džiaugsmą dalyvaudama bei konkuruodama su savo bendraamžiais.

      Dėkojame anglų kalbos mokytojai Editai Liutkevičienei, paskatinusiai mokinius dalyvauti, bei gimnazistams - Raimondai, Evelinai, Ievai, Jonui ir Povilui,  garbingai atstovavusiems gimnazijai bei  Kauno rajonui.

GJLG informacija

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien181
Šią savaitę848
Viso403651

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos