Gimnazistai  žiūrėjo filmą „Siena: Tarp Rytų  ir Vakarų‘‘

Rugsėjo 22 dieną beveik devynios dešimtys Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių po pamokų kartu su mokytojomis lankėsi Akropolio kino teatre. Čia žiūrėjome dokumentinį filmą ,,Siena: tarp Rytų ir Vakarų’’. Filmo centre – dviejų savanorių istorija, kuri  ne tik atskleidžia neapsimestinį šių jaunų  vaikinų pilietiškumą, bet ir visos lietuvių tautos nuolat  išgyvenamą  kai kurių kaimyninių šalių  agresijos baimę. Būtent didžiosios kaimynės nedraugiški veiksmai ir pastūmėjo režisierę Neringą Medutytę sukurti šią juostą, kuri sulaukė dėmesio ir užsienyje.

Filmo autoriai daugelį iš mūsų sugebėjo įtikinti, kad būti savanoriu yra didelė garbė ir atsakomybė, tačiau to negalime vengti, jei norime gyventi laisvoje šalyje.

Rytė Jurkutė, IIA

Viso319872