Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

IIA klasės mokiniai lankėsi Anatomijos muziejuje

Rugsėjo 13 dieną IIA klasės mokiniai su chemijos mokytoja A. Račkauskiene ir biologijos mokytoju A. Juozulynu lankėsi Anatomijos muziejuje, esančiame Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU).

Nuvykus į universitetą, mus pasitiko gidė, kuri išsamiai apibūdino įspūdingus muziejaus eksponatus - preparatus, t.y. žmogaus griaučius, mumifikuotus kūnus, genetinėmis ligomis susirgusius vaikų palaikus ir įvairius sveikus arba ligų pažeistus žmogaus organus, saugomus specialiuose konservuojančiuose tirpaluose. Ir anksčiau, ir dabartiniu metu mirusio žmogaus kūnas yra svarbi mokomoji priemonė studentams, patalogams, anatomams bei teisminės medicinos atstovams, kurie skrodimų metu stengiasi nustatyti žmogaus ligos ir mirties priežastis bei taikyto gydymo efektyvumą. Apžiūrinėdami kartais net šiurpą keliančius eksponatus, galėjome pasitikrinti, ar galėtume studijuoti mediciną.

Laura Eidukaitytė, IIA klasės mokinė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis