Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

VDU sveikinimas rugsėjo 1-osios proga
Mieli mokytojai, moksleiviai ir visa mokyklos bendruomene,
      Rugsėjo pirmoji yra viena gražiausių švenčių sąmoningo žmogaus gyvenime. Tai žinių ir naujo starto diena, pagal kurią galime matuoti asmens pasiekimų nuotolį.

Mokyklos duris tik atveriantys išmaniosios Z kartos pirmokai, ar jau savęs beieškantys nepriklausomybės kartos atstovai bei mokytojai, susiduria su kasdieniais iššūkiais ne tik siekiant kuo geriau perteikti bei įsisavinti informaciją, bet ir ieškant tarpusavio dialogo tarp skirtingų kartų bei nuomonių.

Mieli moksleiviai, Jūs turite neįtikėtinas pažinimo galimybes, todėl suprasdami 3D kompiuterinę grafiką galite diskutuoti su mokytojais apie šiandieninį trimatį pasaulį, kupiną įvairių skirtingų jaunosios kartos požiūrių. O Jūs, mieli pedagogai, turite visus mokslo metus, kad supažindintumėte mokinius su Jums puikiai žinoma 3D formule: dėkingumu, džiaugsmu ir dosnumu.

Linkime ir tikime, kad vienas tikslas – gyventi geresniame rytojuje nei vakar – Jums padės atrasti bendrus vertybinius taškus tarp skirtingų 3D kartų bei suteiks pakankamai jėgų kasdien tobulėti, mokantis vieniems iš kitų.

Pažangių, išmintingų ir sėkmingų naujų mokslo metų, kasdien kuriant ateities Lietuvą bei pasaulį!

Vytauto Didžiojo universitetas

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis