Sėkmingas gimnazistų pasirodymas edukacinėse orientavimosi varžybose

  Kačerginės stovyklavietėje „Apuokynė“ gegužės 30 dieną jau septintą kartą vyko Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro rengiamos edukacinės orientavimosi varžybos „Išgelbėk draugą“. Šįkart į jas susirinko daugiau nei du šimtai jaunuolių iš 16 Kauno rajono ugdymo įstaigų. 

      Varžybose dalyvavo ir savo mokykloms atstovavo net 22 komandos.
      Per varžybas komandoms teko įveikti apie trijų kilometrų miško trasą, surasti 10 stotelių, o jose atlikti teorines ir praktines užduotis temomis: pirmoji pagalba sušalus, nudegus, perkaitus, užspringus, lūžus kaulams, įkandus gyvūnui, nukentėjus dėl elektros iškrovos. Keliose stotelėse dalyvių laukė specialiųjų tarnybų užduotys. Dalyvius egzaminavo Kauno policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos atstovai, kurie komandoms pateikė užduotį – imituotą gaisrą, kurį dalyviai turėjo užgesinti naudodamiesi visomis įmanomomis saugumo priemonėmis. Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties medikai vertino, kaip mokiniai atlieka nukentėjusio žmogaus gaivinimą, aiškino klaidas ir pasakojo, kaip viskas vyksta tikrovėje. Taip pat šventėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 202-oji pėstininkų kuopa, kuri dalyviams surengė persikėlimo virve užduotį ir organizavo kliūčių ruožą, kurį geriausiai įveikę dalyviai gavo atminimo dovanėles.
      Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją atstovavo net trys komandos: 
- Ia klasės komanda „Žolininkai“
- Ib klasės komanda „Gelbėtojai“
- Ic ir Id klasių jungtinė komanda „Rezidentai“. 
      Per visas varžybas „Išgelbėk draugą 2017“ šauniausiai pasirodė, daugiausia balų surinko ir pirmą vietą iškovojo mūsų IA klasės gimnazistų komanda „Žolininkai“ (Gabrielė Lukošiūnaitė, Laura Eidukaitytė, Mintarė Miliūnaitė, Gabija Sarapinaitė, Indrė Salyklytė, Iveta Sakalavičiūtė, Diana Balevičiūtė, Pijus Borkertas, Nedas Žarovas, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Drukteinienė, psichologė J. Raudienė). Antrą vietą iškovojo Kulautuvos pagrindinės mokyklos komanda, o trečiąją – Vilkijos gimnazijos komanda.
      Baigiantis šventei, visi buvo vaišinami kareiviška koše. Nė vienas dalyvis neliko be dovanos. Visi išsivežė ne tik padėkas, simbolines dovanėles, bet ir gerą nuotaiką, naujų įspūdžių, žinių, kaip paprastomis priemonėmis kiekvienas galime pagelbėti savo draugui, patekusiam į nelaimę.

      Gimnazijos facebook paskyros administratoriaus pastaba. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro rengiamos edukacinės orientavimosi varžybos „Išgelbėk draugą“ vyko jau septintą kartą. Daug metų iš eilės mūsų gimnazistų komandos pelno pačias aukščiausias vietas varžybose. Sveikiname šių, ir ankstesnių, metų nugalėtojus bei prizinių vietų laimėtojus.
      Mūsų mokiniai yra laimėję: 2012 m. - 1 vietą, 2014 m. - 1 ir 2 vietas, 2015 m. - 2 vietą, 2016 m. - 1 vietą, 2017 m. - 1 vietą!

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien170
Šią savaitę170
Viso430097

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos