Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Gimnazijoje lankėsi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis

Birželio 5 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo narys Kęstutis Bacvinka. Svečiai susitiko su gimnazijos darbuotojais, mokinių ir tėvų atstovais. Susitikime su Seimo vadovu dalyvavo ir Kauno rajono savivaldybės tarybos kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Vytenis Vitkauskas bei šio komiteto narė Asta Ulinskaitė (abu buvę šios gimnazijos mokiniai).

Seimo pirmininkas V. Pranckietis pasveikino gimnazijos bendruomenę su mokyklos 25-mečio jubiliejumi, įteikė gimnazijai dovaną-valstybinę vėliavą. Vėliau svečiai papasakojo apie svarbiausius Seimo darbus, priimamus įstatymus, atsakė į susirinkusiųjų klausimus.
      Vizito pabaigoje svečiai iš Seimo buvo supažindinti su gimnazijos muziejuje saugomais unikaliais eksponatais - Juozo Lukšos-Daumanto laiškais, nuotraukomis, apdovanojimais, įvairiais dokumentais.

GJLG info.