Gimnazijoje lankėsi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis

Birželio 5 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo narys Kęstutis Bacvinka. Svečiai susitiko su gimnazijos darbuotojais, mokinių ir tėvų atstovais. Susitikime su Seimo vadovu dalyvavo ir Kauno rajono savivaldybės tarybos kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Vytenis Vitkauskas bei šio komiteto narė Asta Ulinskaitė (abu buvę šios gimnazijos mokiniai).

Seimo pirmininkas V. Pranckietis pasveikino gimnazijos bendruomenę su mokyklos 25-mečio jubiliejumi, įteikė gimnazijai dovaną-valstybinę vėliavą. Vėliau svečiai papasakojo apie svarbiausius Seimo darbus, priimamus įstatymus, atsakė į susirinkusiųjų klausimus.
      Vizito pabaigoje svečiai iš Seimo buvo supažindinti su gimnazijos muziejuje saugomais unikaliais eksponatais - Juozo Lukšos-Daumanto laiškais, nuotraukomis, apdovanojimais, įvairiais dokumentais.

GJLG info.