Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Švietimo ir mokslo ministerijos raštas apie priėmimą į profesines mokyklas – internetu

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTERIJA KOMUNIKACIJOS SKYRIUS

Juridinių asmenų registras, kodas 188603091, A.Volano g. 2, LT-01516 Vilnius, tel.: (8 5) 219 1225,

(8 5) 219 1229, faks. (8 5) 261 2077, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , http://www.smm.lt,

atsisk. sąsk. Nr.LT30 7300 0100 0245 7205 AB „Swedbankas“, kodas 73000

___________________________________________________________________________

ŽINIASKLAIDAI                                                                    2017 – 06–01 Nr. 7.1.14-76

Priėmimas į profesines mokyklas – internetu

Atsakymai į 10 aktualiausių klausimų

Šiemet pirmą kartą priėmimas į profesinio mokymo įstaigas vyks internetu. Birželio 1 d. prasidėjęs  priėmimas vykdomas per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti (LAMA BPO) sistemą http://www.lamabpo.lt/.

Profesinio mokymo įstaigose kartu su profesija galima įgyti pagrindinį, vidurinį išsilavinimą. Stojantiesiems po 12 klasių suteikiama tik profesija. Mokymas nemokamas. Gerai besimokantieji gauna stipendiją.

1.     1.  Kada galima registruoti prašymus?

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. 17 val.

2.      Į kiek programų galima pretenduoti?

Galima pasirinkti 5 mokymo programas, per papildomą priėmimą – 3 programas. Visi pasirinkimai lygiaverčiai. Jei asmuo pateks į visas programas, jis turės išsirinkti pats, kurioje mokykloje mokysis.

3.       Kada bus paskelbti priėmimo rezultatai?

Rugpjūčio 24 d.

4.      Kada bus pasirašomos sutartys su būsimais mokiniais?

Rugpjūčio 25–30 d. profesinėse mokyklose. Papildomo priėmimo – rugsėjo 12–15 d.

5.      Kada paaiškės, kiek liko laisvų vietų?

Rugpjūčio 31 d. bus paskelbta LAMA BPO svetainėje. Papildomas priėmimas vyks rugpjūčio 31 d. – 2017 m. rugsėjo 6 d. 17 val.

6.      Ar už prašymų registraciją ir kitką reikės mokėti?

Ne.

7.      Ar užsiregistravus internetu, į mokyklą reikės atnešti papildomus dokumentus?

Ne. Atestato ar pagrindinio ugdymo pažymėjimo duomenys mokykloms bus pasiekiami automatiškai per interneto sistemą. Reikalingus kitus dokumentus, pvz., sveikatos pažymą, bus galima pristatyti atvykus pasirašyti sutarties.

8.      Jeigu nesiseka pateikti prašymo internetu, ar galima pateikti prašymą senuoju būdu?

Jeigu kyla sunkumų registruojant prašymą internetu, galima atvykti į mokyklą. Kiekvienoje mokykloje bus konsultantas, kuris padės tai padaryti.

9.      Jeigu stojančiųjų į vieną vietą bus daugiau, negu planuojama priimti, pagal ką bus atsirenkama?

Pirmumas tiems, kurių mokymosi pasiekimai bus aukštesni. Profesinio mokymo įstaigos, iš anksto pranešusios, taip pat gali atlikti papildomą būsimųjų mokinių gebėjimų tinkamumo vertinimą.

10.  Ar priėmimo tvarka vienoda visiems stojantiesiems?

Taip, ši tvarka galioja visiems, pirmą kartą stojantiems į profesinio mokymo įstaigą.

Kontaktai pasiteirauti: Paulius Baltokas, vyr. konsultantas, Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti, tel. 8 626 23742.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius