Pasaulinės dienos be tabako paminėjimas

      Jau  nuo 1987 m. Pasaulinė sveikatos organizacija, siekdama atkreipti dėmesį į rūkymo sukeltas sunkias ligas ir mirtis, gegužės 31 d. paskelbė Pasauline diena be tabako. Ši diena skiriama priminti pavojus, kuriuos žmonių sveikatai kelia tabako rūkymas, patarti, ką galėtume  nuveikti  kurdami sveikesnę aplinką sau ir ateities kartoms. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti.

      Gegužės 24 dieną Juozo Lukšos gimnazijoje kartu su I gimnazinių klasių mokiniais organizavome Pasaulinės dienos be tabako paminėjimą, siekdami atkreipti dėmesį į šią problemą ir mokiniams parodyti kitokius laisvalaikio leidimo būdus. Mokinių taryba surengė protų mūšį „Ateitis be žalingų įpročių, nes mums rūpi!“.

Žaidimą sudarė 3 etapai, kiekviename jų reikėjo atsakyti į 5 klausimus.

Aktyvūs ir sumanūs gimnazistai dirbo komandomis ir atsakė beveik į visus pateiktus klausimus apie rūkymo žalą sveikatai, apie sveikos gyvensenos ypatumus. Nugalėtojais tapo IC, kuri ne tik pademonstravo žinias apie  žalingą rūkymo  poveikį jaunam organizmui, bet ir tiksliausiai  atliko papildomą užduotį.

      Dėkojame šaunioms MT narėms – Raimondai ir Skirmai -  už sukurtus viktorinos  klausimus, gimnazistams – už  pristatytus psichinės sveikatos rodiklius Lietuvoje  ir renginio vedimą.

      Renginio rėmėjai -  Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras ir UAB „Bijola“ - nugalėjusią IC klasės komandą apdovanojo atminimo dovanėlėmis ir pavaišino pyragu.

Sveikatos priežiūros specialistė I.Drukteinienė,

socialinė pedagogė G.Orintienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien77
Šią savaitę643
Viso408504

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos