Projekto Erasmus+ NEStOR“ veiklos: integruota lietuvių ir anglų kalbų pamoka

      2017 metų gegužės 22 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje, IA klasėje, vyko integruota lietuvių ir anglų kalbų pamoka - viena iš projekto „Erasmus+ NEStOR” edukacinių veiklų. Pamokos tema -  „Lietuvių liaudies pasakos „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“ aktualumas ir reikšmė“. Šiai pamokai vadovavo anglų kalbos mokytoja dr. Jolanta Lėgaudaitė ir lietuvių kalbos mokytoja Ina Grinienė.

      Iš anksto perskaitę  lietuvių liaudies pasaką „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“, pamokos dalyviai turėjo  atlikti užduotis lietuvių ir anglų kalbomis.

Iš pradžių keli mokiniai glaustai pasekė pasaką lietuviškai, po to anglų kalba, palygino, kuris variantas įdomesnis, patrauklesnis. Išanalizavę pasaką žanriniu ir probleminiu aspektu, mokiniai grupelėmis turėjo išversti kūrinio ištraukas iš anglų kalbos į lietuvių arba atpažinti, kurios pasakos dalies trūksta angliškame jos variante. Pamokos pabaigoje mokiniams buvo duota užduotis suformuluoti lietuvių liaudies pasakos vertybes ir idėjas abiem kalbomis. Ši  integruota lietuvių  ir anglų kalbų pamoka praėjo sklandžiai ir buvo įdomi.

Linas Lukoševičius, IA

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien77
Šią savaitę643
Viso408504

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos