Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Projekto Erasmus+ NEStOR“ veiklos: integruota lietuvių ir anglų kalbų pamoka

2017 metų gegužės 22 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje, IA klasėje, vyko integruota lietuvių ir anglų kalbų pamoka - viena iš projekto „Erasmus+ NEStOR” edukacinių veiklų. Pamokos tema -  „Lietuvių liaudies pasakos „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“ aktualumas ir reikšmė“. Šiai pamokai vadovavo anglų kalbos mokytoja dr. Jolanta Lėgaudaitė ir lietuvių kalbos mokytoja Ina Grinienė.

Iš anksto perskaitę  lietuvių liaudies pasaką „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“, pamokos dalyviai turėjo  atlikti užduotis lietuvių ir anglų kalbomis.

Iš pradžių keli mokiniai glaustai pasekė pasaką lietuviškai, po to anglų kalba, palygino, kuris variantas įdomesnis, patrauklesnis. Išanalizavę pasaką žanriniu ir probleminiu aspektu, mokiniai grupelėmis turėjo išversti kūrinio ištraukas iš anglų kalbos į lietuvių arba atpažinti, kurios pasakos dalies trūksta angliškame jos variante. Pamokos pabaigoje mokiniams buvo duota užduotis suformuluoti lietuvių liaudies pasakos vertybes ir idėjas abiem kalbomis. Ši  integruota lietuvių  ir anglų kalbų pamoka praėjo sklandžiai ir buvo įdomi.

Linas Lukoševičius, IA

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis