NacionalinėA.Basalyko  aplinkotyros darbų konferencija Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje

          Jau 20-us metus mūsų gimnazijoje  vyksta nacionalinė mokinių A. Basalyko aplinkotyros  konferencija.  Ją organizuoja geografijos mokytoja ekspertė Zita Talutienė ir biologijos mokytoja metodininkė, chemijos mokytoja ekspertė Zita Ganusauskienė.

 Gausus konferencijos dalyvių būrys atvyksta iš įvairių miestų - Vilniaus, Prienų,  Kauno, Kauno rajono ir iš kitur. Mokiniai kasmet skaito originalius, mokslo tiesomis pagrįstus pranešimus.

Konferencijos pradžioje svečius pasveikino gimnazijos merginų choras, vadovaujamas  muzikos mokytojos Aušros Šepetkienės. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas. Sėkmės pristatant pranešimus palinkėjo UAB „Rimi Lietuva” atstovė.

Šiemet  pristatyti 29 aplinkosaugos tiriamieji darbai, kurie stebino didžiule temų įvairove: „Aplinkos tarša šviesos šaltiniais“ , „Medienos rūšių energijos palyginimas“, „Mokomės gamtoje ir iš gamtos” ,  „Maistinių medžiagų įvertinimas Prienų ,,Žiburio” gimnazijos mokinių mityboje“, „Paukščių stebėjimai Šlienavoje ir Lietuvos paukščių atlaso sudarymas”, „Muzikos žanrų įtaka širdies veiklai“ ir kt.

Konferencijos pabaigoje organizuota  interaktyvi pažintinė komandinė viktorina (protų mūšis) apie Lietuvos paukščius „Sparnuotos peštynės‘‘. Ją vedė Kauno marių regioninio parko atstovas.

Visi konferencijos dalyviai apdovanoti  padėkomis bei rėmėjų dovanomis, kurios buvo sudėtos į ekologiškus UAB  „RIMI Lietuva“ maišelius. Tai nuolatiniai konferencijos rėmėjai, vaišinantys saldžiaisiais ,,skruzdėlynais‘‘,  sultimis bei dovanojantys įvairių kanceliarinių prekių. Kiti rėmėjai taip pat buvo dosnūs: UAB  „Naujasis Nevėžis“ visus dalyvius vaišino ekologiškais sausaisiais pusryčiais,  UAB „BIJOLA“ darbuotojai kvietė paragauti skanių pyragų, leidykla „Lututė“ dovanojo  kalendorių ir žurnalų apie gamtą. Konferenciją taip pat parėmė Kauno rajono švietimo centras, Lietuvos geografijos mokytojų asociacija.

Mūsų gimnazija visus svečius vaišino kava, arbata, dovanojo padėkas ir pačių mokinių sukurtas mielas smulkmenas. Su svečiais atsisveikinome linkėdami naujų idėjų ir tikėdamiesi susitikti kitais metais.

 

 

 

Zita Ganusauskienė, biologijos ir chemijos mokytoja

Zita Talutienė, geografijos mokytoja

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien77
Šią savaitę643
Viso408504

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos