Raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas

    Gegužės 12-ą dieną mūsų gimnazijoje vyko GARLIAVOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 8-11 KLASIŲ MOKINIŲ RAIŠKIOJO SKAITYMO ANGLŲ KALBA KONKURSAS. Konkurse, kurįorganizavo dr. Jolanta Lėgaudaitė, anglų kalbos mokytoja, ir Raimonda Žvinienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė,dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, taip pat mokiniai iš kitų mokyklų. Konkursą sudarė 2 turai. 

Pirmajame ture mokiniai turėjo raiškiai perskaityti savo pasirinktą anglų rašytojo kūrinį. Vertintojai po pirmo  turo iš 18 dalyvių  išrinko 6, kurie antrame ture turėjo  išsitraukti 2 nežinomus tekstus anglų kalba-  publicistinį ir grožinės literatūros. Tada buvo skirta po 10 minučių susipažinti su tekstais ir juos raiškiai perskaityti auditorijai.

Konkurso nugalėtoja pripažinta  Jurgita Skučaitė , antrą vietą užėmė Martyna Janutytė , trečioji vieta atiteko Evelinai Duraitei ( visos trys iš Juozo Lukšos gimnazijos), ketvirta vieta skirta Robertai Šilytei (Jonučių gimnazija) , penkta vieta  Mortai Zdanytei (Juozo Lukšos gimnazija). Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojos apdovanotos diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Renginį papuošė mūsų gimnazijos mokinių atliekami muzikos kūriniai.

 Evelina Duraitė, ID klasės mokinė

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien27
Šią savaitę694
Viso403497

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos