Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Juozo Lukšos gimnazijoje lankėsi kariai savanoriai

Gegužės 5 d. gimnazijoje lankėsi Krašto apsaugos kariai savanoriai. Vyr. ltn. Jonas Vištelis IIB ir IIC klasių mokiniams pristatė kariuomenės struktūrą, tikslus bei karių savanorių tarnybą.

Savanorių pajėgų tikslas – ugdyti naują karių savanorių kartą, kurti modernias, gerai aprūpintas aktyviojo rezervo pajėgas, kurios prireikus sustiprintų reguliariosios kariuomenės pajėgas, o kilus grėsmei – vykdytų gynybines užduotis.

Vėliau buvo peržiūrėtas filmas apie kasdienes kariškių pareigas ir neretai tenkančius išbandymus - ieškoti pasiklydusių asmenų ar dalyvauti tam tikrose operacijose.

Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė kariškių apranga ir amunicija.

Pamokoje mokiniai turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomene ir jos funkcijomis, galėjo atlikti praktines ištvermės užduotis ir rikiuotės pratimus. Mes dar kartą įsitikinome, kokia svarbi kariuomenė  visai mūsų šaliai.

Socialinė pedagogė

Gintarė Orintienė