2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (pirmadienis) – 13.00-18.00 val.

Birželio 20d. (antradienis) – 8.00-13.00 val.

Birželio 21d. (trečiadienis) – 12.00-18.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 12 iki 15 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25 metai!

Gegužės 30 d. (antradienį) 15.00 val. iškilmingas Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos įkūrimo ir veiklos Dvidešimt penkmečio minėjimas gimnazijoje.

IA klasės mokiniai Klaipėdoje susipažino su naujausių biotechnologinių procesų taikymu

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos IA klasės  mokinių viešnagė šių metų gegužę į  UAB „Fortum Klaipėda“ galėtų būti pavadinta išvyka į ateitį. Moderniausia rytinėje Baltijos pusėje įsikūrusi termofikacinė elektrinė nustebino naujausių technologijų, energetinio galingumo, saugumo  pagarbos aplinkai  ir aukštos darbo kultūros derme.

Gimnazistai sužinojo, jog „Fortum Klaipėda“ – pirmoji atliekų perdirbimo įmonė ne tik  Lietuvoje, bet ir prie Baltijos jūros, per metus pagaminanti apie 40 proc. Klaipėdos miestui reikalingo pigiausio šilumos kiekio, taip pat čia gaminama ir elektros energija. Įmonėje per valandą sudeginama per 42 tonas perdirbti netinkamų atliekų, kadangi vienas iš svarbiausių įmonės tikslų - sumažinti aplinkos taršą, kurią išskiria pūvančių atliekų išskiriamos dujos.

Kadangi IA klasė mokiniai yra pasirinkę biotechnologijų mokymosi kryptį, juos, kaip ir jų mokytojus Astą Račkauskienę ir Algį Juozulyną, domino ne tik technologiniai procesai, bet ir įsidarbinimo galimybės, ir studijų kryptys, reikalingos pretendentams į šios įmonės darbuotojų vietas, juolab kad darbuotojų atlyginimai šioje įmonėje – vieni patraukliausių Lietuvoje.

Tačiau ar įmanoma klasės išvyka be pramogų? Žinoma, jų netrūko: kelionė keltu, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymų stebėjimas, trumpas pasivaikščiojimas Baltijos pajūriu Melnragėje, ilgą kelionę namo paįvairinantys klasės draugų pasakojimai apie pravažiuotus, bet dėl laiko stokos neaplankytus miestelius, kelionę darė įspūdingą.

Ina Grinienė,
Klaudija Miškūnaitė, IA