Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

IA klasės mokiniai Klaipėdoje susipažino su naujausių biotechnologinių procesų taikymu

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos IA klasės  mokinių viešnagė šių metų gegužę į  UAB „Fortum Klaipėda“ galėtų būti pavadinta išvyka į ateitį. Moderniausia rytinėje Baltijos pusėje įsikūrusi termofikacinė elektrinė nustebino naujausių technologijų, energetinio galingumo, saugumo  pagarbos aplinkai  ir aukštos darbo kultūros derme.

Gimnazistai sužinojo, jog „Fortum Klaipėda“ – pirmoji atliekų perdirbimo įmonė ne tik  Lietuvoje, bet ir prie Baltijos jūros, per metus pagaminanti apie 40 proc. Klaipėdos miestui reikalingo pigiausio šilumos kiekio, taip pat čia gaminama ir elektros energija. Įmonėje per valandą sudeginama per 42 tonas perdirbti netinkamų atliekų, kadangi vienas iš svarbiausių įmonės tikslų - sumažinti aplinkos taršą, kurią išskiria pūvančių atliekų išskiriamos dujos.

Kadangi IA klasė mokiniai yra pasirinkę biotechnologijų mokymosi kryptį, juos, kaip ir jų mokytojus Astą Račkauskienę ir Algį Juozulyną, domino ne tik technologiniai procesai, bet ir įsidarbinimo galimybės, ir studijų kryptys, reikalingos pretendentams į šios įmonės darbuotojų vietas, juolab kad darbuotojų atlyginimai šioje įmonėje – vieni patraukliausių Lietuvoje.

Tačiau ar įmanoma klasės išvyka be pramogų? Žinoma, jų netrūko: kelionė keltu, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymų stebėjimas, trumpas pasivaikščiojimas Baltijos pajūriu Melnragėje, ilgą kelionę namo paįvairinantys klasės draugų pasakojimai apie pravažiuotus, bet dėl laiko stokos neaplankytus miestelius, kelionę darė įspūdingą.

Ina Grinienė,
Klaudija Miškūnaitė, IA