IA klasės mokiniai Klaipėdoje susipažino su naujausių biotechnologinių procesų taikymu

      Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos IA klasės  mokinių viešnagė šių metų gegužę į  UAB „Fortum Klaipėda“ galėtų būti pavadinta išvyka į ateitį. Moderniausia rytinėje Baltijos pusėje įsikūrusi termofikacinė elektrinė nustebino naujausių technologijų, energetinio galingumo, saugumo  pagarbos aplinkai  ir aukštos darbo kultūros derme. 

Gimnazistai sužinojo, jog „Fortum Klaipėda“ – pirmoji atliekų perdirbimo įmonė ne tik  Lietuvoje, bet ir prie Baltijos jūros, per metus pagaminanti apie 40 proc. Klaipėdos miestui reikalingo pigiausio šilumos kiekio, taip pat čia gaminama ir elektros energija. Įmonėje per valandą sudeginama per 42 tonas perdirbti netinkamų atliekų, kadangi vienas iš svarbiausių įmonės tikslų - sumažinti aplinkos taršą, kurią išskiria pūvančių atliekų išskiriamos dujos.

      Kadangi IA klasė mokiniai yra pasirinkę biotechnologijų mokymosi kryptį, juos, kaip ir jų mokytojus Astą Račkauskienę ir Algį Juozulyną, domino ne tik technologiniai procesai, bet ir įsidarbinimo galimybės, ir studijų kryptys, reikalingos pretendentams į šios įmonės darbuotojų vietas, juolab kad darbuotojų atlyginimai šioje įmonėje – vieni patraukliausių Lietuvoje.

      Tačiau ar įmanoma klasės išvyka be pramogų? Žinoma, jų netrūko: kelionė keltu, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymų stebėjimas, trumpas pasivaikščiojimas Baltijos pajūriu Melnragėje, ilgą kelionę namo paįvairinantys klasės draugų pasakojimai apie pravažiuotus, bet dėl laiko stokos neaplankytus miestelius, kelionę darė įspūdingą.

Ina Grinienė,
Klaudija Miškūnaitė, IA

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien28
Šią savaitę695
Viso403498

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos