Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Edukacija Kauno tvirtovės VII forte

Balandžio 27 d. ID klasės mokiniai vyko į Kauno tvirtovės VII fortą, kur dalyvavo edukacinėse veiklose. Pirmoji veikla „Erdvės geometrija", kur mokiniai buvo supažindinti su erdviniais kūnais, tūrio skaičiavimo taisyklėmis, skaičiavo dodekaedrų, ikosaedrų ir kitų figūrų viršūnes, briaunas ir sienas.

Taip pat galėjo pasivaržyti komandomis klijuodami penkis Platono kūnus. Greičiausi ir kruopščiausi buvo apdovanoti prizais.

Pasimokę matematikos keliavome į istorijos edukaciją „Nuo pirmos plytos iki paskutinio šūvio". Mokiniams teko paragauti kareivių muštro, išbandyti ginklus, pabuvoti forto užpuolime ir jį išgyventi.

Pasimokę matematikos ir istorijos keliavome į Kauno senamiestį, kur mokiniai pasiskirstę grupelėmis dalyvavo 2 val. orientacinėse varžybose „Lietuvos laisvė". Mokiniams reikėjo surasti atsakymus ne tik į istorinius klausimus apie Lietuvos prezidentus, laisvės kovotojus, bet ir pasitelkus matematiką šį tą paskaičiuoti, kad galėtų surasti atsakymus.

Visi laiku įvykdę užduotį grįžo pilni įspūdžių ir puikiai nusiteikę.

ID kl. vadovė bei matematikos mokytoja
Virginija Levanauskaitė