2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (pirmadienis) – 13.00-18.00 val.

Birželio 20d. (antradienis) – 8.00-13.00 val.

Birželio 21d. (trečiadienis) – 12.00-18.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 12 iki 15 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25 metai!

Gegužės 30 d. (antradienį) 15.00 val. iškilmingas Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos įkūrimo ir veiklos Dvidešimt penkmečio minėjimas gimnazijoje.

Edukacija Kauno tvirtovės VII forte

Balandžio 27 d. ID klasės mokiniai vyko į Kauno tvirtovės VII fortą, kur dalyvavo edukacinėse veiklose. Pirmoji veikla „Erdvės geometrija", kur mokiniai buvo supažindinti su erdviniais kūnais, tūrio skaičiavimo taisyklėmis, skaičiavo dodekaedrų, ikosaedrų ir kitų figūrų viršūnes, briaunas ir sienas.

Taip pat galėjo pasivaržyti komandomis klijuodami penkis Platono kūnus. Greičiausi ir kruopščiausi buvo apdovanoti prizais.

Pasimokę matematikos keliavome į istorijos edukaciją „Nuo pirmos plytos iki paskutinio šūvio". Mokiniams teko paragauti kareivių muštro, išbandyti ginklus, pabuvoti forto užpuolime ir jį išgyventi.

Pasimokę matematikos ir istorijos keliavome į Kauno senamiestį, kur mokiniai pasiskirstę grupelėmis dalyvavo 2 val. orientacinėse varžybose „Lietuvos laisvė". Mokiniams reikėjo surasti atsakymus ne tik į istorinius klausimus apie Lietuvos prezidentus, laisvės kovotojus, bet ir pasitelkus matematiką šį tą paskaičiuoti, kad galėtų surasti atsakymus.

Visi laiku įvykdę užduotį grįžo pilni įspūdžių ir puikiai nusiteikę.

ID kl. vadovė bei matematikos mokytoja
Virginija Levanauskaitė