2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (pirmadienis) – 13.00-18.00 val.

Birželio 20d. (antradienis) – 8.00-13.00 val.

Birželio 21d. (trečiadienis) – 12.00-18.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 12 iki 15 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25 metai!

Gegužės 30 d. (antradienį) 15.00 val. iškilmingas Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos įkūrimo ir veiklos Dvidešimt penkmečio minėjimas gimnazijoje.

Paskaita apie žalingus įpročius

Balandžio 26 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos skaitykloje IC ir IID mokiniams vyko paskaita apie žalingus įpročius, cigarečių, alkoholio bei narkotikų žalą. Šis renginys — viena iš projekto „Sveikas gyvenimas — blaivus gyvenimas“ šviečiamųjų veiklų. Projektą pristatė ir užsiėmimą mokiniams vedė policijos pareigūnas Darius Joneikis.

Iš pradžių lektorius pristatė projekto tikslus, galimybes su šiuo projektu išsamiau susipažinti  internete, parsisiunčiant programėlę „Aktyvuokis“, o tada, draugiškai pasikalbėjęs su mokiniais apie žalingus įpročius, pasiūlė dalyvauti tyrime, kuriame buvo parodomas cigarečių, alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis organizmui. Pirmiausia, pareigūnas pakvietė kelis savanorius, kurie prisipažino rūkantys. Jiems buvo duotas specialus įrenginys, matuojantis CO2kiekį iškvėpiamame  ore. Pagal šį rodiklį buvo nustatomas cigarečių poveikis plaučiams. Vėliau mokiniams buvo pasiūlyta išbandyti akinius, kurie imituoja apsvaigimo nuo alkoholio ir nuo narkotinių medžiagų poveikį. Kalbėdamas apie narkotikus, lektorius perspėjo, kokie pavojai tyko jaunų žmonių, kurie bent kartą susigundo pavartoti šių medžiagų.

Paskaita buvo įtraukianti ir įdomi, mokiniai drąsiai pateikė klausimus lektoriui. Visus ypąč suintrigavo  klausytojų auditorijai pasiūlytas sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis testas. Džiugu, kad mūsų gimnazijoje jis buvo neigiamas.

Lukas Kamarauskas, IID klasės mokinys