Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Paskaita apie žalingus įpročius

Balandžio 26 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos skaitykloje IC ir IID mokiniams vyko paskaita apie žalingus įpročius, cigarečių, alkoholio bei narkotikų žalą. Šis renginys — viena iš projekto „Sveikas gyvenimas — blaivus gyvenimas“ šviečiamųjų veiklų. Projektą pristatė ir užsiėmimą mokiniams vedė policijos pareigūnas Darius Joneikis.

Iš pradžių lektorius pristatė projekto tikslus, galimybes su šiuo projektu išsamiau susipažinti  internete, parsisiunčiant programėlę „Aktyvuokis“, o tada, draugiškai pasikalbėjęs su mokiniais apie žalingus įpročius, pasiūlė dalyvauti tyrime, kuriame buvo parodomas cigarečių, alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis organizmui. Pirmiausia, pareigūnas pakvietė kelis savanorius, kurie prisipažino rūkantys. Jiems buvo duotas specialus įrenginys, matuojantis CO2kiekį iškvėpiamame  ore. Pagal šį rodiklį buvo nustatomas cigarečių poveikis plaučiams. Vėliau mokiniams buvo pasiūlyta išbandyti akinius, kurie imituoja apsvaigimo nuo alkoholio ir nuo narkotinių medžiagų poveikį. Kalbėdamas apie narkotikus, lektorius perspėjo, kokie pavojai tyko jaunų žmonių, kurie bent kartą susigundo pavartoti šių medžiagų.

Paskaita buvo įtraukianti ir įdomi, mokiniai drąsiai pateikė klausimus lektoriui. Visus ypąč suintrigavo  klausytojų auditorijai pasiūlytas sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis testas. Džiugu, kad mūsų gimnazijoje jis buvo neigiamas.

Lukas Kamarauskas, IID klasės mokinys