Paskaita apie žalingus įpročius

      Balandžio 26 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos skaitykloje IC ir IID mokiniams vyko paskaita apie žalingus įpročius, cigarečių, alkoholio bei narkotikų žalą. Šis renginys — viena iš projekto „Sveikas gyvenimas — blaivus gyvenimas“ šviečiamųjų veiklų. Projektą pristatė ir užsiėmimą mokiniams vedė policijos pareigūnas Darius Joneikis.

      Iš pradžių lektorius pristatė projekto tikslus, galimybes su šiuo projektu išsamiau susipažinti  internete, parsisiunčiant programėlę „Aktyvuokis“, o tada, draugiškai pasikalbėjęs su mokiniais apie žalingus įpročius, pasiūlė dalyvauti tyrime, kuriame buvo parodomas cigarečių, alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis organizmui. Pirmiausia, pareigūnas pakvietė kelis savanorius, kurie prisipažino rūkantys. Jiems buvo duotas specialus įrenginys, matuojantis CO2kiekį iškvėpiamame  ore. Pagal šį rodiklį buvo nustatomas cigarečių poveikis plaučiams. Vėliau mokiniams buvo pasiūlyta išbandyti akinius, kurie imituoja apsvaigimo nuo alkoholio ir nuo narkotinių medžiagų poveikį. Kalbėdamas apie narkotikus, lektorius perspėjo, kokie pavojai tyko jaunų žmonių, kurie bent kartą susigundo pavartoti šių medžiagų.

      Paskaita buvo įtraukianti ir įdomi, mokiniai drąsiai pateikė klausimus lektoriui. Visus ypąč suintrigavo  klausytojų auditorijai pasiūlytas sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis testas. Džiugu, kad mūsų gimnazijoje jis buvo neigiamas.

Lukas Kamarauskas, IID klasės mokinys

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien28
Šią savaitę695
Viso403498

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos