2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (pirmadienis) – 13.00-18.00 val.

Birželio 20d. (antradienis) – 8.00-13.00 val.

Birželio 21d. (trečiadienis) – 12.00-18.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 12 iki 15 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25 metai!

Gegužės 30 d. (antradienį) 15.00 val. iškilmingas Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos įkūrimo ir veiklos Dvidešimt penkmečio minėjimas gimnazijoje.

Išvyka į  Kauno lėlių teatrą

Šį savaitgalį grupė  Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos pirmokų lankėsi Kauno lėlių teatre: žiūrėjome Sankt-Peterburgo Didžiojo lėlių teatro spektaklį „140 dūžių per minutę (Kelionė po vaikystę)“.

Anot  režisieriaus D. Kazačiuko (jis pats žiūrovams pristatė šį spektaklį), mažo vaikelio širdis plaka 140 kartų per minutę, o gamtoje daugelis reiškinių vyksta labai greitai: kaip padūkę šokinėja pievoje žiogai, pirmyn atgal siuva skruzdės, skraidžioja drugeliai ir laumžirgiai, kruta vėjo judinami lapai ir plaka vienas kitą nendrių stiebeliai.

Spektaklyje visko buvo daug: šviesų, garsų, judesių, muzikos..., tačiau pats svarbiausias garsas ir simbolis buvo mažos širdelės plakimas, kurį galima išgirsti visame, kas gyva, jei tik sugebi ir nori atidžiai stebėti ir klausytis.

J. Burinskienė, E. Raudaitienė