Išvyka į  Kauno lėlių teatrą

Šį savaitgalį grupė  Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos pirmokų lankėsi Kauno lėlių teatre: žiūrėjome Sankt-Peterburgo Didžiojo lėlių teatro spektaklį „140 dūžių per minutę (Kelionė po vaikystę)“.

Anot  režisieriaus D. Kazačiuko (jis pats žiūrovams pristatė šį spektaklį), mažo vaikelio širdis plaka 140 kartų per minutę, o gamtoje daugelis reiškinių vyksta labai greitai: kaip padūkę šokinėja pievoje žiogai, pirmyn atgal siuva skruzdės, skraidžioja drugeliai ir laumžirgiai, kruta vėjo judinami lapai ir plaka vienas kitą nendrių stiebeliai.

Spektaklyje visko buvo daug: šviesų, garsų, judesių, muzikos..., tačiau pats svarbiausias garsas ir simbolis buvo mažos širdelės plakimas, kurį galima išgirsti visame, kas gyva, jei tik sugebi ir nori atidžiai stebėti ir klausytis.

J. Burinskienė, E. Raudaitienė

Viso319871