2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (pirmadienis) – 13.00-18.00 val.

Birželio 20d. (antradienis) – 8.00-13.00 val.

Birželio 21d. (trečiadienis) – 12.00-18.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 12 iki 15 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25 metai!

Gegužės 30 d. (antradienį) 15.00 val. iškilmingas Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos įkūrimo ir veiklos Dvidešimt penkmečio minėjimas gimnazijoje.

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos moksleiviai  konkurse „Moksleiviai – bendruomenei“

Balandžio 19 d. gimnazijos trečiokai, besimokantys  chemijos A lygiu, kartu su chemijos mokytoja Asta Račkauskiene  vykdė projektą „Gražiname Jiesios kraštovaizdžio draustinį ir gerbiame žuvusių žydų atminimą“ .

Projekto tikslas buvo prisijungti prie dešimtmetį mininčios akcijos „Darom“,sutvarkyti Jiesios landšaftinį draustinį ir žydų sušaudymo vietą Rinkūnų kaime.

Gražūs Jiesios šlaitai traukia žmones, bet, deja, daugelis užmiršta, kaip elgtis gamtoje: palieka nesutvarkytas laužavietes, išmėtytas šiukšles. Taip pat gimnazistai prisiminė ir tai, kad 1941 metais rugpjūčio 28 dieną Rinkūnų kaime, netoli Jiesios, buvo sušaudyti Garliavos gyventojai žydai.

Skamba kraupiai: 73vyrai, 113moterų ir 61 vaikas. Daug metų Garliavoje gyvenusi  žydų bendruomenė lėmė savitą  kultūrinį ir socialinį krašto koloritą. Istorija nepasimiršta... Todėl gražiname, puoselėjame ir prisimename savo kraštui brangias vietas.

IIIB mokinė Goda Brazauskaitė.