Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Kauno r. informacinių technologijų konkursas “Įdomu, paprasta, naudinga 2017”

Balandžio 18 d. į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją rinkosi Kauno r. informacinių technologijų konkurso “Įdomu, paprasta, naudinga 2017” dalyviai iš įvairių Kauno rajono mokyklų bei gimnazijų.

Konkurse varžėsi Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Garliavos Jonučių gimnazijos ir progimnazijos, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos, Neveronių gimnazijos 7-8 kl. ir 9-10 kl. mokinių komandos. Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją atstovavo Lauros Buržinskaitės ID ir Pauliaus Zaicos IIC kl. mokinių komanda.

Mokiniai renginio pradžioje pristatė savo komandas, po to dirbo individualiai kompiuterių klasėse, pristatė namų darbus bei atliko komandines užduotis.

Septintokai turėjo susidoroti su tekstų rengyklės, aštuntokai - su skaičiuoklės užduotimis,

devintokai turėjo įveikti tekstų rengyklės užduotį kurdami dovanų dėžutės maketą, o dešimtokai pademonstruoti darbo su grafikos rengykle įgūdžius.

Kiekviena komanda buvo paruošusi namų darbą - klausimą priešininkų komandoms. Pavyzdžiui, ar žinote, kokio filmo prodiuseris buvo vienas iš “Apple” kompanijos įkūrėjų Stivenas Džobsas? O galbūt galėtumėte įvardinti povandeninių interneto laidų struktūrą ir tų medžiagų pavadinimus?

Komandoms taip pat teko rungtis komandinėje užduotyje, kur burtų keliu buvo sugrupuotos 7-8 kl. ir 9-10 kl. mokinių komandos iš skirtingų mokyklų. Komandos galėjo padidinti savo taškų skaičių atsakydamos į pateiktus klausimus ir sudėliodamos atsakymo paveikslėlius iš 4 dalių naudojant planšetes.

Po visų rungčių teko palūkėti ir šiek tiek atsipūsti, kol vertinimo komisija vertino ir skaičiavo rezultatus.

Konkurso nugalėtojais 7-8 kl. grupėje ir I-osios vietos laimėtojais tapo Garliavos Jonučių progimnazijos mokinių komanda,  9-10 kl. grupėje I-osios vietos laimėtojais tapo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių komanda, II-osios vietos laimėtojais tapo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių komanda, o III-ią vietą laimėtojo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos mokinių komanda.

Džiaugiamės ir dar kartą sveikiname visus laimėtojus.

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos informacinių technologijų vyr. mokytoja,

Kauno r. informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio primininkė
Virginija Levanauskaitė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis