Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Kauno r. informacinių technologijų konkursas “Įdomu, paprasta, naudinga 2017”

Balandžio 18 d. į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją rinkosi Kauno r. informacinių technologijų konkurso “Įdomu, paprasta, naudinga 2017” dalyviai iš įvairių Kauno rajono mokyklų bei gimnazijų.

Konkurse varžėsi Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Garliavos Jonučių gimnazijos ir progimnazijos, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos, Neveronių gimnazijos 7-8 kl. ir 9-10 kl. mokinių komandos. Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją atstovavo Lauros Buržinskaitės ID ir Pauliaus Zaicos IIC kl. mokinių komanda.

Mokiniai renginio pradžioje pristatė savo komandas, po to dirbo individualiai kompiuterių klasėse, pristatė namų darbus bei atliko komandines užduotis.

Septintokai turėjo susidoroti su tekstų rengyklės, aštuntokai - su skaičiuoklės užduotimis,

devintokai turėjo įveikti tekstų rengyklės užduotį kurdami dovanų dėžutės maketą, o dešimtokai pademonstruoti darbo su grafikos rengykle įgūdžius.

Kiekviena komanda buvo paruošusi namų darbą - klausimą priešininkų komandoms. Pavyzdžiui, ar žinote, kokio filmo prodiuseris buvo vienas iš “Apple” kompanijos įkūrėjų Stivenas Džobsas? O galbūt galėtumėte įvardinti povandeninių interneto laidų struktūrą ir tų medžiagų pavadinimus?

Komandoms taip pat teko rungtis komandinėje užduotyje, kur burtų keliu buvo sugrupuotos 7-8 kl. ir 9-10 kl. mokinių komandos iš skirtingų mokyklų. Komandos galėjo padidinti savo taškų skaičių atsakydamos į pateiktus klausimus ir sudėliodamos atsakymo paveikslėlius iš 4 dalių naudojant planšetes.

Po visų rungčių teko palūkėti ir šiek tiek atsipūsti, kol vertinimo komisija vertino ir skaičiavo rezultatus.

Konkurso nugalėtojais 7-8 kl. grupėje ir I-osios vietos laimėtojais tapo Garliavos Jonučių progimnazijos mokinių komanda,  9-10 kl. grupėje I-osios vietos laimėtojais tapo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių komanda, II-osios vietos laimėtojais tapo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių komanda, o III-ią vietą laimėtojo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos mokinių komanda.

Džiaugiamės ir dar kartą sveikiname visus laimėtojus.

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos informacinių technologijų vyr. mokytoja,

Kauno r. informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio primininkė
Virginija Levanauskaitė