Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos ir Erasmus + NEStOR projekto parnerių antrasis susitikimas Aalborgo universitete Kopenhagoje

      Balandžio 6-7 dienomis gimnazijos anglų kalbos mokytoja  dr. Jolanta Lėgaudaitė ir matematikos bei informacinių technologijų vyr. mokytoja Virginija Levanauskaitė dalyvavo antrajame projekto Erasmus+ Networked European School Web Radio (NEStOR) susitikime - seminare, kuris vyko Aalborgo universitete Kopenhagoje. Aalborgo universitetas –  tai modernus, jaunas universitetas, puikiai pritaikytas mokslui ir studijoms, siūlantis įvairių sričių studijų programas: socialinių, technikos, informacinių- komunikacinių technologijų, humanitarinių, medicinos, architektūros ir dizaino mokslų.

      Seminare dalyvavo visi projekto parneriai,  t.y.: Kipro pedagoginio insttituto Παιδαγωγικό Ινστιτούτο Κύπρου (CPI) atstovai, Kipro mokykla Γυμνάσιο Αγλαντζιάς (AGL) ,,European School Radio‘‘ organizacija, Ι.Τ.Υ.Ε "Διόφαντος" (CTI) – technikos vadovas, Graikijos mokytojai iš Πειραματικό ΓΕΛ Μακεδονίας (PLM), Danijos universiteto Aalborgo universiteto (AAU) atstovės bei mes, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokytojos.

      Išlipusios iš lėktuvo skubėjome į universitetą, kur 10.00 val. ryto Danijos laiku prasidėjo projekto partnerių seminaras. Kiekvienas projekto atstovas pristatė savo 15-os minučių pranešimą apie atliktus darbus ir vykdomas veiklas, susijusias su projektu. Mūsų pranešimo pavadinimas „NEStOR  project activities at KJL in November 2016 to March 2017”. Pranešimo metu aptarti mūsų gimnazijos pasiekti tikslai, vykdant projekto sklaidą ir kuriant pirmąjį edukacinį scenarijų. Po kiekvieno pranešimo buvo užduodami klausimai ir vyko diskusijos

      Seminare daug dėmesio ir diskusijų skirta projekto sklaidai, nes pagrindinė projekto idėja yra sukurti bendradarbiaujantį Europos mokyklų internetinį radiją (NESTOR), kuris galės pristatyti patrauklią, kūrybišką aplinką mokytis  ir bendradarbiauti. Be to,  šiuo projektu siekiama sukurti besiplečiantį radijo tinklą įvairiose Europos mokyklose: valstybinėse ir privačiose, pradinėse ir vidurinio ugdymo. Taip pat buvo pristatyti ir aptariami projekto partnerių mokyklų sukurti, makro- ir mikrolygio edukaciniai scenarijai. Mes pristatėme makrolygio edukacinį integruotos pamokos scenarijų „Lithuanian Tales Of Magic“. Netrukus  šie edukaciniai scenarijai bus transliuojami NEStOR stoties programose. Tad palinkėkime jiems sėkmės!

      Projektas dar net neįpusėjo,  tačiau  galime pasidžiaugti puikiais rezultatais, kuriuos lėmė projekto dalyvių entuziazmas ir patirtis. Balandžio pabaigoje šie rezultatai  bus pristatyti Graikijos Nacionalinei agentūrai. O mūsų laukia kūrybingas ir įdomus darbas kuriant ir įrašant edukacinius scenarijus.

NEStOR projekto koordinatorė gimnazijoje
anglų kalbos mokytojadr. Jolanta Lėgaudaitė

 

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien28
Šią savaitę695
Viso403498

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos