PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Respublikinė rusų kalbos olimpiada

Balandžio 6–8 d. Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijoje vyko 24-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada. Olimpiadoje kalbėjimo, skaitymo bei rašymo rusų kalba gebėjimus demonstravo daugiau nei 80 mokinių iš visos Lietuvos.

Olimpiados tema šiais metais – „Būkite saule ir jus pamatys visi” ( F. Dostojevskis). Olimpiados dalyviai tradiciškai skirstomi į dvi grupes: mokiniai, kuriems rusų kalba yra gimtoji, ir mokiniai, kuriems rusų kalba yra užsienio. Rusų užsienio kalbos grupės mokiniai atliko testo, kalbėjimo ir kūrybinio darbo raštu užduotis.

Olimpiadaoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIIB klasės mokinė Karolina Narbutaitė. Karolina už  puikiai atliktą testą  bei  kalbėjimo užduotį apdovanota LR Švietimo ir mokslo ministrės pagyrimo raštu.

Sveikinam ir džiaugiamės kartu!

Mokytoja Aušra Masiulienė