Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

„Kas yra grafinis dizainas?“

Balandžio 7 d. įvyko Atvirų durų diena Grafinio dizaino katedroje. Jos metu atvykusiems moksleiviams bei mokytojams vyko pristatymai apie Grafinio dizaino studijų programą.

Taip pat  surengtos trijų dalių kūrybines dirbtuves, kurių metu atsiskleidė moksleivių tūrinis-grafinis mąstymas, teksto suvokimas ir fantazija, kuriant iliustracijas. Spalvingą, nuotaikingą ir muzikalų susitikimą vainikavo geriausių darbų, sukurtų per kūrybines dirbtuves, rinkimai ir simboliniai apdovanojimai.

Džiaugiamės, kad grafinių idėjų konkurse „Kas yra grafinis dizainas?“ jau trečius metus iš eilės laimi mūsų gimnazijos mokiniai.

Grafinio dizaino komisijos favoritėmis tapo: Brigita Jančiauskaitė IIIA kuri užėmė I vietą ir Guostė Šeinauskaitė IIIA  - II vietą.

Grafinio dizaino komisijos favoritėmis tapo Brigita Jančiauskaitė iš IIIA,  kuri užėmė I vietą,  ir Guostė Šeinauskaitė iš  IIIA , užėmusi II vietą. Taip pat Guostė tapo Grafinio dizaino Faccebook paskyros lankytojų prizininke, užėmusia III vietą. Papildomus prizus gavo Lukas Dailidėnas iš IIIB, Kristupas Paulikas iš IB ir Milda Virbickaitė iš IIIA.

Mokytoja Eglė