PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

„Kas yra grafinis dizainas?“

Balandžio 7 d. įvyko Atvirų durų diena Grafinio dizaino katedroje. Jos metu atvykusiems moksleiviams bei mokytojams vyko pristatymai apie Grafinio dizaino studijų programą.

Taip pat  surengtos trijų dalių kūrybines dirbtuves, kurių metu atsiskleidė moksleivių tūrinis-grafinis mąstymas, teksto suvokimas ir fantazija, kuriant iliustracijas. Spalvingą, nuotaikingą ir muzikalų susitikimą vainikavo geriausių darbų, sukurtų per kūrybines dirbtuves, rinkimai ir simboliniai apdovanojimai.

Džiaugiamės, kad grafinių idėjų konkurse „Kas yra grafinis dizainas?“ jau trečius metus iš eilės laimi mūsų gimnazijos mokiniai.

Grafinio dizaino komisijos favoritėmis tapo: Brigita Jančiauskaitė IIIA kuri užėmė I vietą ir Guostė Šeinauskaitė IIIA  - II vietą.

Grafinio dizaino komisijos favoritėmis tapo Brigita Jančiauskaitė iš IIIA,  kuri užėmė I vietą,  ir Guostė Šeinauskaitė iš  IIIA , užėmusi II vietą. Taip pat Guostė tapo Grafinio dizaino Faccebook paskyros lankytojų prizininke, užėmusia III vietą. Papildomus prizus gavo Lukas Dailidėnas iš IIIB, Kristupas Paulikas iš IB ir Milda Virbickaitė iš IIIA.

Mokytoja Eglė