Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.
 

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

 Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Žodžio ir muzikos šventė Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje

      Ir vėl pavasaris, ir vėl muzikos ir žodžio kūrėjai bei atlikėjai rinkosi į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją. Penkioliktą pavasarį pasveikintas dainuojamosios poezijos konkursas „Pavasaris, poezija ir muzika“.

      Šįkart į Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso Kauno regiono atrankos turą atvyko 26 dalyviai iš Kauno miesto, rajono ir regiono. Smagu buvo pasveikinti gausiai susirinkusius svečius iš Jurbarko, Raseinių, Kėdainių, Kaišiadorių rajonų įvairių mokyklų, ypač sutikti jauniausiąjį svečią, šeštos klasės mokinį Alaną Užemecką iš Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos.

      Išklausiusi visų atlikėjų vertinimo komisija, kurios pirmininkas Valstybinio jaunimo teatro aktorius, bardas Gediminas Storpirštis, nugalėtojais paskelbė ir į baigiamąjį Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso etapą, vyksiantį balandžio 22 dieną Šv. Kristoforo gimnazijoje Vilniuje, pakvietė gausų būrį atlikėjų. Tai solistus Valentiną Abarių iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos (mokytoja Valda Ašmontienė), Gabrielę Stankevičiūtę iš Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos (mokytoja Diana Burkauskienė), Gerdą Kalvaitytę, Igną Liepienį iš Raudondvario kultūros centro dainuojamosios poezijos studijos (mokytojas Algirdas Svidinskas). Į Vilnių taip pat vyks Skaistės Jurkšaitytės ir Domo Ročkos duetas iš Raseinių rajono Ariogalos gimnazijos (mokytoja Evelina Budrienė) bei ansambliai iš Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos (mokytoja Aušra Šepetkienė), Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos (mokytoja Renata Gvildienė) ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos (mokytoja Jolita Čiuprovienė).

      Gera pasidžiaugti visais kuriančiais moksleiviais ir belieka tikėtis, kad prasmingo žodžio mylėtojų , originalių, kūrybiškų atlikėjų bus vis daugiau.

      Nuoširdi padėka konkurso rėmėjams: Kauno rajono savivaldybės administracijos kultūros, švietimo ir sporto skyriui, Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Petrikaitė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien148
Šią savaitę1688
Viso271732

Dabar lankosi

1
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos