Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

 

Privalomi pateikti dokumentai:

 - Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

 - Baigimo pažymėjimas ir kopija;

 - Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

 - Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Tarptautinių mainų projektas su olandais 2016-2017m.m.

      Ilgai ruošęsi projektui, vėliau, lapkričio mėnesį, svetingai priėmę užsieniečius į savo namus ir supažindinę juos su Lietuva, kovo mėnesį galiausiai ir patys išskridome į Nyderlandus. 

Kadangi jau gerai pažinojome savo partnerius, tai vykti į naują šalį jau nebuvo taip baisu, kaip juos priimti. Kaip  mes prieš kelis mėnesius, taip ir jie mus pasitiko išskėstomis rankomis bei šypsenomis. Vos atvykus mus nustebino šiltas ir saulėtas oras, kuris tęsėsi beveik visą savaitę  ir leido  pasidžiaugti kelione. Susipažinę su  šeimomis ir įsikūrę naujuose namuose, nuo pirmadienio pasinėrėme į įvairią veiklą – priklausomai nuo pasirinktos temos dalyvavome mums suorganizuotuose susitikimuose su įvairiausių profesijų žmonėmis  – sportininkais, šokėjais, muzikantais, architektais, gydytojais, mokslininkais, mokytojais ir kitais. 

Aplankėme skirtingo pobūdžio muziejus, teatrus, įmones ir universitetus. Informaciją savo projektui rinkome tris dienas, per dieną turėjome po 2 - 3 susitikimus, kartais tekdavo važiuoti net į visai kitą miestą, o kartais užtekdavo vos keletą minučių pavažiuoti su dviračiu.

Ypač didelį įspūdį paliko aukšto lygio mūsų partnerių mokykla – Het College. Itin šiuolaikiško dizaino, turinti modernias klases, laboratorijas, jaunatviškus mokytojus, ši mokykla laikoma viena geriausių Nyderlanduose ir visoje Europoje, į ją mokytis  atvyksta mokiniai netgi iš kitų šalių.

      Be to, kad ruošėme projektą, dar turėjome ir dvi ekskursijų dienas, per kurias vykome aplankyti didžiausių Nyderlandų miestų –  Amsterdamo ir Roterdamo. Sostinėje apžiūrėjome senamiestį, tipišką olandiškąją architektūrą, garsųjį raudonųjų žibintų kvartalą, dviračių ,,jūrą‘‘ (kuri, tiesa, išsiplėtusi per visą šalį), o ekskursijos pabaigoje plaukėme  laiveliu miesto kanalais. Vėliau gavę šiek tiek laisvo laiko apėjome pagrindines parduotuvių gatves ieškodami lauktuvių.

       Į Roterdamą vykome penktadienį, pasibaigus visiems susitikimams ir atsipalaidavę. Iš pradžių aplankėme didžiausią visoje Europoje Roterdamo uostą, pamatėme didžiausią pasaulyje laivą ir sustojome pasigrožėti Šiaurės jūra.

Po to buvome nuvežti į miestą pasivaikščioti, apsilankėme didžiajame arkos formos turguje. Roterdamas - visai kitoks nei Amsterdamas, pramoninis, ne taip lankomas turistų, su daugybe modernių pastatų. Visgi abu miestai savaip žavi, traukia sugrįžti dar kartą.

       Paskutinę viešnagės dieną mus galiausiai užklupo lietus , taigi dauguma ilsėjosi, kiti pirko lauktuves ir kitaip leido laisvalaikį. Sekmadienio rytą apimti dvejopų jausmų važiavome į oro uostą – pasiilgę namų ir draugų, bet taip pat ir liūdėdami, kad baigėsi kelionė ir reikia palikti savo partnerius. Visgi iš šios kelionės visi pasisėmėme labai daug patirties bei puikių įspūdžių.

      Dėkojame mokytojoms Editai Liutkevičienei ir Violetai Vėjelytei, jau 5 metus vykdančioms ir puoselėjančioms šią tarptautinių mokinių mainų veiklą bei garsinančioms Juozo Lukšos gimnazijos vardą Europoje.

Mainų dalyvė Milda Virbickaitė IIIA

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Leidinys „Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25“

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien189
Šią savaitę189
Viso391324

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos