Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

 

Privalomi pateikti dokumentai:

 - Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

 - Baigimo pažymėjimas ir kopija;

 - Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

 - Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“

      Mūsų gimnazija aktyviai įsijungė į „Vaikų linijos“ inicijuotą Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017“, kurios metu, kovo 20-28 dienomis, gimnazijoje bus vykdoma įvairi edukacinė, informacinė, sportinė ir kt. veikla. 

Šia iniciatyva norime pakviesti visus prisiimti atsakomybę dėl įsigalėjusių patyčių bei kartu ieškoti priemonių, kurios užtikrintų saugią mokymosi aplinką ir didintų visuomenės sąmoningumą apie patyčių problemą. Taigi, mes visi pastoviai turime veikti, kad patyčių mažėtų mūsų mokyklose, kiemuose, viešojoje ir privačioje erdvėje.

      Kovo 20 dieną socialinė pedagogė G.Orintienė drauge su mokinių tarybos atstovais G.Sarafinaite, E.Naujokaityte, S.Daukšaite paragino bendruomenės narius pasidalinti mintimis kaip padėti vaikams patiriantiems patyčias. Gimnazijos bendruomenės nariai užrašė mintis  kaip padėti, kur kreiptis patiriant patyčias. Gimnazijos I a. pasipuošė „MINČIŲ ŽEMĖLAPIU“.

      Kovo 21 dieną III klasių gimnazistai turėjo galimybę išbandyti savo žinias protmūšyje. Kadangi pati lytiškumo sąvoka yra plati ir apimanti tiek prigimtinius, tiek ir sociokultūrinius asmenybės aspektus, tai ir protmūšio klausimų buvo daug bei įvairių. Gimnazistams teko pasukti galvas ieškant atsakymų į  klausimus apie biologinius lyčių požymius, lytiškai plintančias infekcijas, lyčių diskriminaciją, psichologinius lyčių skirtumus bei stereotipus, formuojančius vyro ir moters įvaizdžius. Neapsiėjo protų mūšis be „suktų“ klausimų. „Ką turi katės, bet neturi jokie kiti gyvūnai?“ protmūšio dalyvių  komandoms tai  buvo pats „sukčiausias“ klausimas, į kurį nė viena iš komandų neatsakė teisingai. Iš viso mokiniams buvo užduota 20 klausimų. Trys iš keturių komandų surinko vienodą teisingų atsakymų skaičių. Nugalėtojų komanda žinojo vienu teisingu atsakymu daugiau. Dalyko mokytojai pažadėjo nugalėtojus apdovanoti papildomais taškais prie kaupiamojo balo.

      Protų mūšio organizatoriai: biologijos mokytojai metodininkai Z.Ganusauskienė, A.Juozulynas, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I.Drukteinienė, soc. pedagogė G.Orintienė, psichologė J.Raudienė.

      Kovo 22 dieną  mokinių tarybos nariai organizavo akciją „Labas rytas“. Akcijos tikslas pradžiuginti  visus atėjusius į mokyklą  ir parodyti, kad  gyvename toje pačioje bendruomenėje ir turime gerbti, rūpintis vieni kitais, suteikti gerą nuotaiką kitiems.

Šį rytą R.Jankutė, E.Mockus, E.Naujokaitytė, E.Kurtinaitytė pasitiko mokinius, mokytojus ir darbuotojus, dovanodami visiems „nemokamus pasisveikinimus“. Smagu pasijausti tokiu laukiamu ir reikalingu gimnazijos bendruomenės nariu!

      Tą pačią dieną kvietėme mokinius ir mokytojus žaisti šaškėmis ir mini golfą.

Mokytojai ir mokiniai, pamokyti kūno kultūros mokytojos L.Mišeikienės, turėjo galimybę išbandyti šiuos žaidimus. Jie greitai perprato žaidimo taisykles ir puikiai įvaldė technines subtilybes.

 Dalyvavusiems šie žaidimai sukėlė tikrai daug gražių emocijų.

Kovo 23 dieną, integruotų tikybos ir etikos pamokų metu, psichologė Jurga, socialinė pedagogė Gintarė ir tikybos mokytoja Daiva organizavo filmo „Virtualūs priekabiautojai“ peržiūrą ir diskusijas su mokiniais. Po filmo peržiūros su I-III klasių mokiniais buvo aptariamas informacijos apie save pateikimas internetinėje erdvėje, duomenų saugojimo galimybės bei teisinės patyčių pasekmės. Daug dėmesio skyrėme socialinių tinklų poveikio aptarimui.

Kovo 24 dieną Vilniaus universiteto Studentų atstovybės narys Gytis Bagdonavičius pristatė I-IV kl. mokiniams organizuojamą stovyklą ,,Studentai moksleiviams, moksleiviai studentams!” (toliau-SMMS). Smalsūs, neapsisprendę, visuomeniškai aktyvūs ir smalsūs – tokie moksleiviai buvo kviečiami tapti SMMS dalyviais ir nebijoti ieškoti  savo stipriųjų savybių. Susidomėjusiems stovykla mokiniams buvo pateikta išsami informacija.

Šią dieną taip pat galėjome pasidžiaugti mokinių tarybos narių iniciatyva – I klasių mokiniams suorganizuotu konkursu „Atspėk dainą”. Konkurse rungėsi keturios I klasių mokinių komandos. Suskaičiavus dalyvių rezultatus, pirmąją vietą užėmė IA klasės komanda „Kiškiukai“, kurią renginio vedėjai E.Mockus ir E. Kurtinaitytė apdovanojo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos direktoriaus diplomu. Kitoms komandoms buvo įteikti II-III vietų diplomai ir padėkos raštas. Šiuo konkursu mokiniai norėjo vieni kitiems priminti, kad siekia gražesnių, draugiškesnių tarpusavio santykių, kad netoleruoja žeminančio, nepagarbaus elgesio ir gali dirbti komandoje.

Taigi penktadienį užbaigėme linksmai – su muzika ir karaoke:)

Kovo 27 dieną Kazimiero Simonavičiaus universiteto Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus direktorė Vilija Skaudžiuvienė IIC ir IID kl. mokiniams vedė užsiėmimą ,,Komandinis darbas - jėga, kuri verčia pasaulį suktis”. Darbas komandoje iš visų narių reikalauja tam tikrų socialinių ir organizacinių gebėjimų, įsiklausymo į vienas kito nuomonę ir mokymosi vienas iš kito. Komandinio darbo įgūdžiai labai reikalingi ne tik pamokų metu, bet ir stiprinant klasių sutelktumą bendram darbui.

Paskutinę „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ dieną mokiniai ir mokytojai žiūrėjo gimnazijos dramos studijos „Kvietimas“ premjerą. Jaunieji aktoriai, vadovaujami studijos vadovės Z.Butiškytės, žiūrovams padovanojo pagal Anthony de Mello mintis sukurtą  spektaklį „4 sienos“, kuriame gvildenamos jaunimui aktualios problemos: savęs ieškojimas ir vertinimas, aplinkos ir aplinkinių vaidmenys mūsų gyvenime, jaunimo svajonės, dvejonės, nusivylimai ir viltys...

Pagal poreikį klasių vadovai vedė klasių valandėles patyčių prevencijos tematika.

Visą savaitę Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje pagrindinis dėmesys buvo skirtas draugiškiems tarpusavio santykiams, pagarbiam bendravimui, kurio, iš tiesų, tūksta daugeliui -  tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Gimnazijos Vaiko gerovės komisijos ir mokinių tarybos nariai tikisi, kad, pasibaigus šiai gražiai akcijai, mokiniai savo geru, gražiu elgesiu, pagarba, tolerancija, rodys pavyzdį kitiems, skleis teigiamas emocijas.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie veiklų įgyvendinimo!

 

VGK nariai

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien39
Šią savaitę1236
Viso398201

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos