PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

2017-aisiais sukanka 180 metų nuo žymaus rusų poeto A.S.Puškino žūties

Šią sukaktį paminėsime keliais etapais: šiuo metu gimnazijos bibliotekoje galite apžiūrėti šio poeto kūrinių bei knygų, parašytų apie jį, parodą.

A.S. Puškino portretą nupiešė IA  klasės mokinė Lina Kairaitytė.

Baigiantis kovui,  su grupe gimnazijos pirmokų vyksime į Vilniaus A.S. Puškino literatūrinį muziejų. Tenai klausysime gidės pasakojimo apie A.S. Puškino gyvenimą bei kūrybą, apžiūrėsime muziejaus ekspoziciją ir dalyvausime paskaitoje „Senojo dvaro paslaptys“.

Būsime štai čia: http://www.vilniausmuziejai.lt/a_puskinas/

J.Burinskienė, E. Raudaitienė