Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų rankinio tarpzoninės varžybos

2017 m. kovo 2 d. Garliavos sporto ir kultūros centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų rankinio tarpzoninės varžybos, kuriose buvo rungiamasi dėl patekimo į finalinį ketvertą.

Nugalėję  Kauno, Panevėžio ir Biržų gimnazijas zoninėse rankinio varžybose, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinai nepaliko jokių vilčių pagrindiniams varžovams,  Tauragės Žalgirių gimnazijai, ir, nugalėję rezultatu 29:16, mūsų gimnazijos vaikinai pateko tarp keturių stipriausių Lietuvos gimnazijų rankinio komandų.

Sveikinu   puikius rezultatus pasiekusius Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rankininkus: Tautvydą Jožionį(ID), Luką Remeikį(ID), Tautginą Mirijauską (IC), Andrių Montvilą (IB), Matą Mikucką (IB), Karolį Dovydaitį (IB), Žygimantą Artamanovskį (ID), Nedą Žarovą (IA), Julijų Šeinauską (IA), Roką Sutkevičių (IA), Simą Botyrių (IA), linkiu sėkmės Respublikinėse finalinio ketverto varžybose, kurios vyks birželio 6 d. Alytuje, ir tikiu, kad pergalės šokį šoks Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos komanda.

Noriu padėkoti palaikymo komandai, tai yra visų  I klasių sirgaliams, kurie azartiškai  palaikė savo bendraklasius sporto arenoje.

Kūno kultūros mokytojas

Virgilijus Urbšys