PARAMOS SKYRIMAS

      
 
 
Gerbiami tėveliai,
 
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:  
      Gimnazijos administracija

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų rankinio tarpzoninės varžybos

     2017 m. kovo 2 d. Garliavos sporto ir kultūros centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų rankinio tarpzoninės varžybos, kuriose buvo rungiamasi dėl patekimo į finalinį ketvertą.

 Nugalėję  Kauno, Panevėžio ir Biržų gimnazijas zoninėse rankinio varžybose, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinai nepaliko jokių vilčių pagrindiniams varžovams,  Tauragės Žalgirių gimnazijai, ir, nugalėję rezultatu 29:16, mūsų gimnazijos vaikinai pateko tarp keturių stipriausių Lietuvos gimnazijų rankinio komandų. 

      Sveikinu   puikius rezultatus pasiekusius Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rankininkus: Tautvydą Jožionį(ID), Luką Remeikį(ID), Tautginą Mirijauską (IC), Andrių Montvilą (IB), Matą Mikucką (IB), Karolį Dovydaitį (IB), Žygimantą Artamanovskį (ID), Nedą Žarovą (IA), Julijų Šeinauską (IA), Roką Sutkevičių (IA), Simą Botyrių (IA), linkiu sėkmės Respublikinėse finalinio ketverto varžybose, kurios vyks birželio 6 d. Alytuje, ir tikiu, kad pergalės šokį šoks Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos komanda.

Noriu padėkoti palaikymo komandai, tai yra visų  I klasių sirgaliams, kurie azartiškai  palaikė savo bendraklasius sporto arenoje.

Kūno kultūros mokytojas

 Virgilijus Urbšys

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien79
Šią savaitę1246
Viso249610

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.