PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Sveikiname

IIIA kl. mokinę Ievą Pupalytę ir jos chemijos mokytoją-ekspertę Astą Račkauskienę patekus į Europos Sąjungos jaunųjų mkslininkų konkurso nacionalinio etapo finalą, kuris vyks 2017 04 12-14 d. Vilniuje!