PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos

Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ PROGRAMA

2017 m. kovo 20-28 d.

Kovo 20 d.

-          Gimnazijos patalpų papuošimas;

-          Informacijos apie veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ veiklas viešinimas gimnazijos tinklapyje;

-          Informacijos, skirtos patyčių prevencijai, parengimas ir viešinimas gimnazijoje (II aukšto fojė);

-          I-II kl. mokinių plakatų konkursas „Patyčios bijo tavo nepritarimo“ (menų centras) .

Kovo 21 d.

-          3 pamoka III kl. mokiniams Protmūšis (skaitykla).

Kovo 22 d.

-          Akcija „Labas rytas“;

-          Po 2 ir 3 pamokųšaškių turnyras II kl. mokiniams (posėdžių salė);

-          Po 4 pamokųmokytojų mini golfas (sporto salė).

Kovo 23 d.

-          2 - 7 pamokos integruotos tikybos/etikos pamokos patyčių prevencijos tema I-III kl. mokiniams. Filmo „Virtualūs priekabiautojai“ peržiūra ir patyčių elektroninėje erdvėje aptarimas (skaitykla).

Kovo 24 d.

-          Po 4 pamokųVilniaus universiteto studentų atstovybės SMMS’17 stovyklos pristatymas I-IV kl. mokiniams (aktų salė);

-          6 pamokaI kl. mokiniams konkursas „Atspėk dainą“ (skaitykla).

Kovo 27 d.

-          Per 7 pamokąTeatro studijos spektaklis gimnazijos bendruomenei „Keturios sienos“ (aktų salė).

Kovo 28 d.

-          Po 2 ir 3,4 pamokųpasitikėjimo konferencija (aktų salė);

-          Po 7 pamokųveiksmo savaitės „Be patyčių“ refleksija (posėdžių salė);

-          Informacijos apie veiksmo savaitę „Be patyčių“ sklaida gimnazijos internetinėje svetainėje, Kauno rajono žiniasklaidoje, „Vaikų linijos“ svetainėje.

Kviečiame visus dalyvauti, nelikti abejingiems!

Per „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“  kovo 20-26 d. emocinė parama vaikams ir paaugliams nemokamu „Vaikų linijos“ telefono numeriu 116 111 bus teikiama visą parą.