Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos

Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ PROGRAMA

2017 m. kovo 20-28 d.

Kovo 20 d.

-          Gimnazijos patalpų papuošimas;

-          Informacijos apie veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ veiklas viešinimas gimnazijos tinklapyje;

-          Informacijos, skirtos patyčių prevencijai, parengimas ir viešinimas gimnazijoje (II aukšto fojė);

-          I-II kl. mokinių plakatų konkursas „Patyčios bijo tavo nepritarimo“ (menų centras) .

Kovo 21 d.

-          3 pamoka III kl. mokiniams Protmūšis (skaitykla).

Kovo 22 d.

-          Akcija „Labas rytas“;

-          Po 2 ir 3 pamokųšaškių turnyras II kl. mokiniams (posėdžių salė);

-          Po 4 pamokųmokytojų mini golfas (sporto salė).

Kovo 23 d.

-          2 - 7 pamokos integruotos tikybos/etikos pamokos patyčių prevencijos tema I-III kl. mokiniams. Filmo „Virtualūs priekabiautojai“ peržiūra ir patyčių elektroninėje erdvėje aptarimas (skaitykla).

Kovo 24 d.

-          Po 4 pamokųVilniaus universiteto studentų atstovybės SMMS’17 stovyklos pristatymas I-IV kl. mokiniams (aktų salė);

-          6 pamokaI kl. mokiniams konkursas „Atspėk dainą“ (skaitykla).

Kovo 27 d.

-          Per 7 pamokąTeatro studijos spektaklis gimnazijos bendruomenei „Keturios sienos“ (aktų salė).

Kovo 28 d.

-          Po 2 ir 3,4 pamokųpasitikėjimo konferencija (aktų salė);

-          Po 7 pamokųveiksmo savaitės „Be patyčių“ refleksija (posėdžių salė);

-          Informacijos apie veiksmo savaitę „Be patyčių“ sklaida gimnazijos internetinėje svetainėje, Kauno rajono žiniasklaidoje, „Vaikų linijos“ svetainėje.

Kviečiame visus dalyvauti, nelikti abejingiems!

Per „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“  kovo 20-26 d. emocinė parama vaikams ir paaugliams nemokamu „Vaikų linijos“ telefono numeriu 116 111 bus teikiama visą parą.