PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

2017 m. kovo 10 d.10 val. mūsų gimnazijos abiturientai priėmė Lietuvosistorijos mokytojų asociacijos iššūkį - „Praleisk Kovo 11-ąją ne šiaip sau, bet tapdamas proto bokštu!“-

ir dalyvavotrečią kartą rengiamame nacionaliname konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“.

Šiuo konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo savo valstybe jausmą.

Istorijos mokytoja  J.Sipavičienė