Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

„Man meilė bus galia išlikti“

Praėjusią savaitę naujajame VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre vyko respublikinis skaitovų konkursas, skirtas poetės Juditos Vaičiūnaitės 80-osioms gimimo metinėms.

Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIIA klasės gimnazistė Martyna Janutytė. Organizatoriai renginio moto pasirinko žodžius iš  J.Vaičiūnaitės papasakotos Barboros Radvilaitės meilės istorijos: „Man meilė bus galia išlikti‘‘.

Į konkursą suvažiavo skaitovai iš visos Lietuvos. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su puikiu naujuoju VDU mokslo ir studijų centru, visus sužavėjo modernus pastato dizainas, išsiskiriantis šviesa ir erdvės pojūčiu. Konkurso atidarymas vyko  bibliotekos, kuriai visai neseniai suteiktas profesoriaus Leonido Donskio vardas, erdvėse.

Baigiamoji konkurso dalis organizuota VDU Katalikų teologijos fakultete. Martynai buvo įteiktas VDU lituanistikos katedros vedėjos doc.dr. Astos Gustaitienės prizas.

Lietuvių k. mokytoja Giedrė Gustienė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis