PARAMOS SKYRIMAS

      
 
 
Gerbiami tėveliai,
 
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:  
      Gimnazijos administracija

Istorijos pamoka, skirta paminėti Vasario 16-ąją

      Nepriklausomybę Lietuvai iškovojo ne vien politikai, kurių nuotraukas matome ir pavardes skaitome kiekvieną kartą minėdami Vasario 16-ąją. Be daugybės paprastų vyrų – kareivių, karininkų – pasiaukojimo  vien politikai Nepriklausomybės nebūtų atkovoję.

      Vasario 16-osios išvakarėse mūsų gimnazijos II-okai aplankė su  Nepriklausomybės kovų didvyrių atminimu susijusias vietas Garliavoje ir jos apylinkėse. Maršrutą sudėlioti padėjo Ingos Stepukonienės knyga ,,Garliava: laikas ir žmonės”.

Mokiniai aplankė 1918-1923 m. žuvusiems krašto kariams  ir savanoriams skirtą paminklą Garliavos centre.

      Uždegėme žvakeles ties paminklu – suoleliu 1918-1920 metų savanoriams.

      Kiek ilgiau užtrukome prie vieno žymiausių savanorių – Antano Jakšto sodybos, tiksliau,  prie to, kas iš šios sodybos liko.  Čia moksleiviai sužinojo, kas atsitiko su A. Jakštu ir jo šeima ir kad šio žmogaus istorija panaši į visas kitas Narsiečių kaimo gyventojų istorijas – buvo tremiami, persekiojami, jų sodybos naikinamos. Prie Narsiečių kaimui  atminti pastatyto kryžiaus taip pat uždegėme žvakeles.

      Garliavos Jonučių kapinėse palaidota ne viena dešimtis Nepriklausomybės kovų savanorių, daugiau nei 30 jų  buvo apdovanoti Vyčio Kryžiumi. Lietuvoje nėra antrų tokių kapinių, kuriose būtų palaidota tiek daug apdovanotųjų Vyčio Kryžiumi, todėl lankėmės ir čia.

      Mūsų pareiga yra gerbti ir prisiminti vardus žmonių, kurie pasiaukojo ir žuvo už Lietuvos laisvę. Pakaunės žemė gali didžiuotis užauginusi ne vieną šimtą savanorių. Dėkojame jiems.

Viltė Šumskytė, IIa

Mokytojos J. Sipavičienė ir E. Raudaitienė 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien78
Šią savaitę1245
Viso249609

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.