PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Mano Brangi Garliavos Juozo Lukšos  Gimnazija, jos Vadovai ir Auklėtiniai,

siunčiu Jums visiems savo kasmetinius sveikinimus ir linkėjimus Lietuvos valstybės atkūrimo (Vasario 16-osios) ir iš anksto jos Nepriklausomybės atkūrimo (Kovo 11-osios) proga.

Pasaulyje turbūt nėra kitų šalių, panašių į Lietuvą, kuri daugiau kaip tūkstantį metų nuolat kovojo sunkiai atsilaikydama prieš daug galingesnius priešus, siekiančius ją vienaip ar kitaip pavergti, sunaikinti jos tapatybę ir mūsų seniausią indoeuropiečių kalbą. Visokiomis priemonėmis mūsų Valstybės ir Tautos priešai mus norėjo sunaikinti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Bet nesėkmingai.

Mes atsilaikėme mūsų brangių didvyrių ir kovotojų už laisvę bei tų idealistų vadų dėka - jie mūsų šalį vėl atvedė prie Nepriklausomybės ir jos Atkūrimo.

Linkiu, kad mūsų Laisvė, dėl kurios tiek daug kovota ir kraujo pralieta, būtų visada jaučiama visų mūsų širdyse ir labai branginama, kad „pasaulyje šėlstantys  vėjai“ jos  niekada nenupūstų.

Daug daug stiprybės ir sėkmės Jums visiems.

Jūsų Gimnazijos „Krikšto mama“–
Nijolė Bražėnaitė Lukšienė-Paronetto