Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Mano Brangi Garliavos Juozo Lukšos  Gimnazija, jos Vadovai ir Auklėtiniai,

siunčiu Jums visiems savo kasmetinius sveikinimus ir linkėjimus Lietuvos valstybės atkūrimo (Vasario 16-osios) ir iš anksto jos Nepriklausomybės atkūrimo (Kovo 11-osios) proga.

Pasaulyje turbūt nėra kitų šalių, panašių į Lietuvą, kuri daugiau kaip tūkstantį metų nuolat kovojo sunkiai atsilaikydama prieš daug galingesnius priešus, siekiančius ją vienaip ar kitaip pavergti, sunaikinti jos tapatybę ir mūsų seniausią indoeuropiečių kalbą. Visokiomis priemonėmis mūsų Valstybės ir Tautos priešai mus norėjo sunaikinti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Bet nesėkmingai.

Mes atsilaikėme mūsų brangių didvyrių ir kovotojų už laisvę bei tų idealistų vadų dėka - jie mūsų šalį vėl atvedė prie Nepriklausomybės ir jos Atkūrimo.

Linkiu, kad mūsų Laisvė, dėl kurios tiek daug kovota ir kraujo pralieta, būtų visada jaučiama visų mūsų širdyse ir labai branginama, kad „pasaulyje šėlstantys  vėjai“ jos  niekada nenupūstų.

Daug daug stiprybės ir sėkmės Jums visiems.

Jūsų Gimnazijos „Krikšto mama“–
Nijolė Bražėnaitė Lukšienė-Paronetto