Psichologinės pagalbos teikimas nuotoliniu būdu

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje

kol ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu

• Individualinio psichologės konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu:
  • vaizdo pokalbiu internetu
  • pokalbiu internetu be vaizdo
  • tekstu – atsakymai į klausimus elektroniniu paštu arba TAMO dienynu.
  • Nuotolinėms konsultacijoms bus naudojamos programos „Hangouts Meet“, „Zoom“ arba kitos abiem pusėms priimtinos programos.
  • Nuotolinės konsultacijos vyks iš anksto suderintu laiku:

Pirmadieniais                      11:30 – 16:30

Antradieniais                      11:30 – 16:30

Trečiadieniais                     11:30 – 16:30

Ketvirtadieniais                  nevyks

Penktadieniais                    11:30 – 16:30

• Konsultacijoms registruotis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba TAMO dienyne psichologei Linai Labatmedienei. Į laiškus atsakysiu darbo metu kaip galėdama greičiau.
  • Jei skubiai reikalinga emocinė parama kitu metu – skambinkite į Jaunimo liniją, Tėvų liniją, Vilties liniją, Pagalbos moterims liniją (telefono numeriai pridedamame lape).
  • Mokinių tėvai, kurie norės konsultacijų savo vaikui (globotiniams), turės parašyti raštišką sutikimą dėl nuotolinių psichologės konsultacijų per TAMO dienyną.
  • Jei dėl nuotolinių konsultacijų kreipiasi pats mokinys(-ė) – tėvų sutikimo nereikia, tačiau tam tikrais atvejai konsultacijų teikimas bus derinamas su tėvais (globėjais rūpintojais) prieš tai aptariant tai su mokiniu(-e).
  • Psichologinės konsultacijos teikiamos ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) ir gimnazijos pedagogams. Galioja aukščiau išdėstyta tvarka.
  • Patarimai kaip pasiruošti nuotolinei konsultacijai:
  • Sutartu laiku prisijunkite prie konsultacijos.
  • Nuotolinės konsultacijos metu turite būti saugioje, ramioje, privačioje erdvėje ir pasirūpinti, kad konsultacijos metu jūsų netrukdytų kiti asmenys.
  • Konsultacijos metu išjunkite telefono skambėjimo garsą.
  • Konsultacija negali būti įrašoma be psichologo ar/ir kliento (mokinio, tėvų, pedagogų ir kt.) sutikimo.
  • Naudokite tik asmeninį telefoną ar kompiuterį. Nenaudokite viešojo kompiuterio.
  • Esant poreikiui bus organizuojamos mokinių, tėvų (globėjų, rūpintojų), pedagogų paramos ar kitokios grupės, kurios taip pat vyks nuotoliniu būdu.
  • Kartais el. paštu arba į TAMO dienyną atsiųsiu tam tikras parengtas trumpas rekomendacijas ar kitą medžiagą. Jei pageidaujate rekomendacijų tam tikra konkrečia tema ar klausimu – parašykite man.

Psichologė Lina Labatmedienė