2020-03-12

DĖMESIO! INFORMACIJA DĖL UGDYMO PROCESO KOREGAVIMO, ESANT DIDELEI UŽSIKRĖTIMO NUO KORONAVIRUSO GRĖSMEI

Lietuvos Respublikos Vyriausybė rekomendavo laikinai stabdyti ugdymo procesą Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigose.

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. nustatomos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas.

Artimiausiu metu bus sprendžiama, kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose, atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams. Per šias dvi savaites mokyklų administracijos ir mokytojai turės pasiruošti ugdomojo proceso organizavimui nuotoliniu būdu.

Tikimės, kad artimiausiu metu bus koreguotos VBE ir PUPP organizavimo datos bei numatytos ugdymo proceso atnaujinimo/organizavimo nuotoliniu būdu sąlygos bei galimybės.

Visą informaciją/instrukcijas/rekomendacijas pateiks ŠMSM.

Kadangi ugdymo procesas stabdomas, dėl privalomų vaikų atostogų (nustačius infekcijų plitimą ribojantis režimas), tėvai galės gauti ligos socialinio draudimo išmokas, kaip numato įstatymas.

PRAŠOME NUOLATOS TIKRINTI GIMNAZIJOS ADMINISTRACIJOS PATEIKIAMĄ INFORMACIJĄ PER ELEKTRONINĮ TAMO DIENYNĄ, SEKTI INFORMACIJĄ GIMNAZIJOS INTERNETINĖJE SVETAINĖJE BEI GIMNAZIJOS FEISBUKO PUSLAPYJE.

REKOMENDUOJAME MOKINIAMS (IR ĮPATINGAI ABITURIENTAMS) ŠIŲ NEEILINIŲ ATOSTOGŲ METU MOKYTIS SAVARANKIŠKAI.

PRIMYGTINAI VISŲ PRAŠOME, LAIKYTIS EKSTREMALIAI SITUACIJAI NUSTATYTŲ REIKALAVIMŲ, NESILANKYTI VIEŠOSE VIETOSE, NEBŪTI DIDESNIUOSE ŽMONIŲ SUSIBŪRIMUOSE, BŪTI DĖMESINGAIS VIEŠAME TRANSPORTE, LAIKYTIS HIGIENOS REIKALAVIMŲ.

Gimnazijos administracija