Drąsiausi, vikriausi ir iškalbingiausi

Ankstų rugsėjo 26-os dienos rytą penki Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos ketvirtokai — Grėtė Bijeikaitė, Adrijus Šiupšinskas, Aušra Vainalavičiūtė, Vaiva Jefimovaitė ir Mantas Grimaila — bei 10 jų palaikymo komandos narių su anglų kalbos mokytoja Edita Liutkevičiene vyko į Vytauto Didžiojo Universitetą. Čia Užsienio kalbų instituto (UKI) organizuojamoje Europos kalbų dienos šventėje vyko varžybos „Drąsūs, vikrūs, daugiakalbiai“. Mūsų mokyklos komandos nariai dalyvavo įvairiose kultūrų pažinimo ir kalbų rungtyse: „kulinarinis déjà vu“, „lingua forum“, „rendez-vous svečiuose kraštuose“, „meno mosaico“, „muzikos potpourri“. Abiturientai užrištomis akimis ragavo skirtingų šalių maisto, klausėsi dainų įvairiomis kalbomis bei atliko kitas užduotis, susijusias su užsienio kalbomis, geografija.

Renginyje  dalyvavo 15 komandų iš įvairių mokyklų, taip pat studentai iš VDU. Kol dalyviai įveikė jiems skirtas užduotis, sirgaliai ir svečiai klausėsi įvairių šalių pristatymų, mokėsi dainų užsienio kalbomis. Mūsų gimnazijos komanda „Multilateral“ , užėmusi pirmąją vietą tarp moksleivių, džiaugiasi savo pasiekimais ir laukia kitų UKI organizuojamų renginių.

Grėtė Bijeikaitė, IVB